Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Wisła

Twój dom zaatakowała pleśń oraz grzyb? Szukasz kogoś, kto usunie ten problem za Ciebie?

Świetnie trafiłeś – jesteśmy firmą odgrzybiającą która od lat pomaga polakom w ich nierównej walce z grzybem oraz pleśnią.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie! Sprawdzamy stan pomieszczeń i dopiero na podstawie wnikliwych badań przystępujemy do działania.

Znajdujemy przyczynę pojawienia się grzyba i pleśni a następnie je likwidujemy!

Zawsze przed przystąpieniem do odgrzybiania sprawdzamy:

  • w jakim stanie jest wentylacja i czy pracuje prawidłowo,
  • ile wilgoci znajduje się w pomieszczeniach,
  • czy w powietrzu występują szkodliwe gazy oraz pyły.

Ponad to wykonujemy oględziny kamerą termowizyjną, dzięki czemu znajdziemy którędy ucieka ciepło z pomieszczeń. Pozwoli to zaoszczędzić mieszkańcom pieniądze na ogrzewaniu.

Gwarantujemy, że z nami pozbędziesz się grzyba i pleśni bezpowrotnie. Stosujemy bowiem najlepsze środki odgrzybiające, posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz USUWAMY Z POWIETRZA NIEBEZPIECZNE ZARODNIKI GRZYBA! Zarodniki wybijamy za  pomocą ozonu, którego dawkę zawsze dobieramy indywidualnie. Ozonowanie zabija zarodniki grzyba które są niebezpieczne dla zdrowia i życia osób mieszkających i przebywających w ich otoczeniu. Narażone na ich niebezpieczne działanie są szczególnie seniorzy oraz dzieci.

Jakie są inne korzyści ze współpracy z profesjonalną firmą odgrzybiającą Dezynfeusz?

  • Nie narazisz się na szkodliwe działanie środków odgrzybiających gdyż nie będziesz mieć z nimi kontaktu! Ponad to kwarantanna trwa tylko dwie godziny i po tym czasie można bezpiecznie korzystać z  pomieszczeń.
  • Zaoszczędzisz czas ponieważ robotę wykonamy za Ciebie 😉
  • Zaoszczędzi pieniądze. Samodzielne odgrzybianie bardzo rzadko jest skuteczne, grzyb powraca i naraża nas na kolejne koszty odgrzybiania i remontów.

Jesteśmy dyskretni – nikt nie dowie się po ci do Ciebie przyjechaliśmy.

Dojeżdżamy za darmo, na terenie całej Wisły i okolic.

Nie czekaj aż twoje drowie się pogorszy a ściany będą potrzebować gruntownego remontu. Zadzwoń do nas! Umówimy się na odgrzybianie w dogodnym dla obu stron terminie.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 10 =