Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Rybnik

Twoje mieszkanie zostało zalane w skutek długotrwałych i ulewnych deszczy? A może ucierpiało w wyniku awarii instalacji hydraulicznej? Nieprzyjemne skutki zawilgoconego wnętrza dają się we znaki i szukasz teraz najlepszej firmy specjalizującej się w osuszaniu budynków? Doskonale trafiłeś! Dezynfeusz to marka, którą tworzy zespół najlepszych specjalistów w branży DDD. Naszą nadrzędną ideą jest stawianie na nieustanny rozwój i doskonalenie naszych umiejętności. Wszystkie szkolenia, w których bierzemy udział podnoszą poziom świadczonych przez nas usług oraz pozwalają nam poznać nowoczesne technologie. Jesteś mieszkańcem Rybnika lub okolic? Ta oferta jest dla Ciebie.

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Działamy w branży od lat i przez ten czas zdążyliśmy nabyć ogromne doświadczenie, które przyczynia się do możliwości rozwiązania niemal każdego problemu wilgoci we wnętrzu. Każdy problem rozwiązujemy w 100% – nie stosujemy żadnych półśrodków! O naszym profesjonalizmie przekonało się już tysiące Klientów z całej Polski. Sami, będąc przekonani o jakości świadczonych usług dajemy Ci gwarancję zadowolenia.

Nowoczesne metody zwalczania wilgoci

Obawiasz się, że wilgoć w Twoim wnętrzu wyrządziła takie szkody, których już nie można naprawić? Nie czekaj dłużej i skonsultuj ten problem z nami. Nasi fachowcy posługują się nowoczesnymi i bezpiecznymi metodami osuszania wnętrz – możesz zapomnieć o długotrwałych remontach i podcinaniu murów, u nas wszystko odbywa się szybko i bezinwazyjnie. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest osuszanie kondensacyjne, które polega na wykraplaniu się wilgoci ze ścian. Technika cechuje się wysoką skutecznością, a ponadto nie zakłóca obiegu powietrza w pomieszczeniu. Innym, również bezinwazyjnym i skutecznym sposobem jest elektroosmoza. Ta nowatorska technika jest szczególnie polecana do stosowania w starszym budownictwie. Jej działanie opiera się na zastosowaniu specjalnego, bezprzewodowego urządzenia, które wyciąga wilgoć ze ścian i kieruje ją do ziemi. Wszystko dzieje się nawet do 70% szybciej niż w przypadku stosowania innych rozwiązań. To olbrzymia oszczędność czasu!

Czy wilgoć we wnętrzu naprawdę stanowi zagrożenie dla Twojego zdrowia?

Długotrwałe przebywanie w zawilgoconym pomieszczeniu jest nie tylko nieprzyjemne, ale również niezwykle niebezpieczne dla Twojego zdrowia. Szczególnie narażeni są alergicy, dzieci i osoby starsze, jednak nikt nie może czuć się całkowicie bezpiecznie. Zbyt wysoki poziom wilgoci przyczynia się bowiem do powstawania grzyba i pleśni oraz namnażania się niebezpiecznych bakterii w pomieszczeniu; te z kolei przyczyniają się do obniżenia ogólnej odporności organizmu, przewlekłych bólów głowy, problemów z układem oddechowym, a nawet do obniżenia nastroju. Nie czekaj, aż Ty lub ktoś z Twoich bliskich ucierpi – skontaktuj się z nami już dziś! Interweniujemy w budynkach, w których do zalania doszło nawet dobę przed otrzymaniem przez nas zgłoszenia – szybsza reakcja oznacza mniej poważne skutki i mniejsze zagrożenie dla Ciebie.

Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz innymi organizacjami, które chcą skorzystać z naszych usług. Dla naszych specjalistów nie ma znaczenia rozmiar szkody, ani powierzchnia budynku. Osuszymy małe domy jednorodzinne, mieszkania, szpitale, szkoły, a nawet ogromne przedsiębiorstwa.

Nie czekaj już dłużej – zadzwoń teraz i dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

2 + 1 =