Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zwalczanie kuny domowej Myślenice

Mieszkańcu Myślenic posiadasz własny dom? Od jakiego czasu coś hałasuje w nocy? Obawiasz się, że to kuna, i że wyrządzi szkody? Nie chcesz aby stała się dodatkowym i niechcianym lokatorem? Przeczytaj nasza ofertę i zaufaj nam, a Twój problem przestanie istnieć! Skutecznie zwalczamy kun domowe! Dezynfeusz tak się nazywamy!

Kuna domowa, dzikie, energiczne zwierzątko z rodziny fretkowatych. Świetny łowca jej ofiarami padają najcześciej gołebie i kury. Dzięki zwojej zwinności potrafi szybko wspinać się po róznych nawierzchniach choćby po orynnowaniu naszego domu. Zakładają sobie nory w naszych poddaszach, a tam w ociepleniu drążą tunele, w których mieszkają. W dzień spią dlatego ich nie słyszymy, ich aktywność rozpoczyna się po zmierzchu wtedy często hałasują i zakłócają nam sen. Po dłuższym czasu mieszkania na poddaszu zakłądają rodzinę, a w naszym domu unosi sie brzydki i nieprzyjemny zapach. Małe zwierzę, a tyle problemów. 

Dlatego jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Nie musisz już dłużej szukać i myśleć jak można się pozbyć intruza. My zrobimy to szybko i skutecznie, a kuna wyprowadzi się i nie wróci więcej. Wykorzystując specjalne środki pozbywamy się problemów. Nie musisz się martwić specyfiki te są nieszkodliwe dla Ciebie i Twoich domowych pupili. Na pierwszej wizycie zawsze dokonujemy analizy i dobieramy sposób działania do aktualnej sytuacji zadomowienia się kuny. 

Nie marnuj czasu na inne metody, klatki oferowane przez sklepy nie działają. Kuny wykorzystują swój łowiecki spryt i często unikają złapania się w pułapkę, a nawet jeśli się uda proces ten jest żmudny i czasochłonny. Nasz sposób działania jest szybki i bezpieczny! Żadna kuna z Nami nie wygra!

Skontaktuj się z Nami i umów na pierwszą wizytę. Numer telefonu w zakładce „kontakt” w razie problemów odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Działamy na terenie małopolski, a od dziś również na terenie całych Myślenic, dotrzemy do Ciebie gdziekolwiek będzie to konieczne! Dzięki Dezynfeuszowi odzyskasz spokój i zacisze domowe, a kuny nie będą już zawracać Ci głowy.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 1 =