Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Myszków

Wilgoć w Twoim domu coraz bardziej daje się we znaki?

Nieprzyjemny zapach, kaszel domowników… i niszczejące ściany. Pora pozbyć się tego problemu raz na zawsze. Nie jest o jednak łatwe, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy fachowców, który doskonale wiedzą jak rozwikłać ten problem. Wilgoć pojawia się zarówno starych jak i nowych budynkach, a przyczyn jest bardzo dużo. Często są to po prostu lata zaniedbań, w szczególności gdy budynek stał pusty przez jakiś czas.

Firma Dezynfeusz osusza budynki metodą elektroosmozy.

Elektroosmoza polega na emisji pola elektromagnetycznego które powoduje ruch wilgoci w kierunku gruntu i zastępuje przeciwwilgociową izolację poziomą ścian i piwnic. Zatem elektroosmoza nie tylko pozbywa się wilgoci z pomieszczeń ale również zabezpieczy dom przed jej ponownym pojawieniem się.

 Wilgoć w pomieszczeniach w którym często się przebywa jest niebezpieczna. Powoduje powstawanie grzybów i pleśni które zagrażają zdrowiu a nawet życiu osób w ich otoczeniu. Dla tego należy pozbyć się wilgoci jak najszybciej, zanim grzyb zdąży się rozwinąć i zaatakować drogi oddechowe mieszkańców.

Elektroosmoza jest zupełnie nieinwazyjna! W żaden sposób nie narusza ścian, sufitów, farb a nawet przedmiotów które znajdują się w pomieszczeniach.

Jeżeli zastanawiasz się czy jest to odpowiednia metoda dla ciebie, albo nie jesteś pewny czy aby poziom wilgoci w Twoim domu jest na pewno za wysoki – zadzwoń do nas. Nasi pracownicy przed każdym osuszaniem wykonują wnikliwe pomiary np. poziomu wilgoci czy stanu wentylacji.

W pomieszczeniach mieszkalnych, w których temperatura wynosi około 20-22 stopni Celsjusza, poziom wilgoci powinien wynosić od 30% do 65%. Wyższy poziom ( w szczególności powyżej 70%) stwarza warunki do rozwoju grzybów, niszczenia ścian etc…

Nasz firma Dezynfeusz od lat przywraca świeżość i bezpieczeństwo w domach Polaków. Działamy na terenie niemal całej polski – również w Myszkowie i okolicach.

Dołącz do rzeszy zadowolonych klientów i zadzwoń!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 2 =