Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Usuwanie szczurów

Szczury są groźnymi szkodnikami, które mogą pojawić się w domu. Te inteligentne zwierzęta wykorzystają wszystkie sposoby na dostanie się do wnętrza posesji. Szczeliny w ścianach, rury kanalizacyjne – dla nich to żaden problem! Oprócz podgryzania i niszczenia różnego rodzaju elementów szczury pozostawiają spore ilości toksycznych odchodów.

Tryb życia szczurów i miejsca, w których często przebywają (np. ścieki kanalizacyjne), sprawiają, że rozprowadzają ogromną ilość groźnych zarazków, bakterii i pasożytów. Widok szczura w naszym domowym zaciszu może wywołać niemałą traumę. Spore rozmiary i długi ciągnący się ogon wywołują obrzydzenie i strach.

Co zrobić, gdy na terenie naszej posesji lub wewnątrz pojawiły się szczury?
Przede wszystkim należy skontaktować się ze specjalistami. Dezynfeusz oferuje profesjonalne usuwanie szczurów w ramach usługi deratyzacji. Samodzielna walka z gryzoniami nigdy nie jest w pełni skuteczna. Ogólnodostępne pułapki i trutki przynoszą tylko chwilowe zażegnanie problemu. Dezynfeusz oprócz usunięcia wszystkich gryzoni, zaproponuje rozwiązania, dzięki którym problem nie wróci.

Nasi specjaliści do walki ze szczurami używają najwyższej jakości sprzętu i środków. Tylko dzięki specjalistycznym narzędziom i wiedzy problem szczurów można całkowicie zlikwidować.

Postaw na sprawdzoną firmę i rozwiąż problem kompleksowo raz na zawsze. Gwarantujemy szybki termin wykonania usługi i zapewniamy pełną dyskrecję.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

13 + 5 =