Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Skuteczne usuwanie pluskiew Poznań

Jesteś mieszkańcem Poznania lub okolicznych miast i szukasz specjalistów w dziedzinie zwalczania pluskiew? Bardzo dobrze, że nas znalazłeś! Jesteśmy firma z wieloletnim doświadczenim, która dzięki stałemu rozwojowi i profesjonalnemu działaniu stała się liderem w branży. Ogromna wiedza i nowoczesne metody nie pozwolą przetrwać pluskwą w żadnym pomieszczeniu.

Pluskwy to nie powód do wstydu!

Większość ludzi kojarzy pojawienie się pluskiew z nieodpowiednimi warunkami życia, brudnymi i zaniedbanymi pomieszczeniami. Takie wyobrażenie to mit, który nasi specjaliści starają się obalić. W rzeczywistości pluskwy są najczęściej przenoszone do domu na ubraniach, w walizkach lub przechodzą z mieszkania położonego w bezpośrednim sąsiedztwie. Obecność insektów łatwo rozpoznać po charakterystycznych ukąszeniach, przypominających w kształcie trójkąt. Miejsca ugryzienia są lekko zaczerwienione i swędzące, na szczęście nie powinny wpływać w negatywny sposób na Twoje zdrowie. Niemniej jednak nie czekaj i pozwól specjalistom Dezynfeusza zlikwidować problem.

Profesjonalne zwalczanie pluskiew

Na rynku oferowanych jest wiele preparatów do samodzielnej walki z insektami, niestety ich skuteczność często nie satysfakcjonuje i po zastosowaniu problem nawraca. Specjaliści Dezynfeusza posługują się środkami dostępnymi wyłącznie dla profesjonalnych firm z sektora DDD. Te niezwykle mocne preparaty skutecznie zlikwidują każde skupisko pluskiew w Twoim pomieszczeniu. Nie musisz się obawiać o swoje zdrowie, preparat nie pozwoli przetrwać pluskwom, jednak jest bezpieczny dla Ciebie, Twoich dzieci, a także zwierząt. Środki stosowane w budynkach mieszkalnych wykorzystujemy również w przedszkolach, żłobkach i na oddziałach szpitalnych. Co więcej, nowoczesne rozwiązania sprawiają, że nie musisz opuszczać mieszkania na długo – już po 2 godzinach od zabiegu będziesz mógł korzystać z pomieszczenia.

Co w przypadku firm?

Zabieg likwidacji pluskiew przeprowadzamy nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w hotelach, szpitalach, szkołach czy różnego rodzaju firmach. Wykorzystują nowoczesne metody nie będziemy zakłócać codziennego funkcjonowania instytucji. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas wszystkie potrzebne zaświadczenia.

Dlaczego to nas powinieneś wybrać?

  • Dyskretne działanie – nasi specjaliści poruszają się nieoznakowanym, zadbanym samochodem. Nie ważne, czy dojeżdżamy do domu prywatnego czy hotelu – możesz być pewny, że nasz samochód nie wzbudzi podejrzeń. Jeśli konieczne będzie użycie ochronnego kombinezonu, specjaliści założą go dopiero po wejściu do pomieszczenia, a zdejmą przed opuszczeniem go. W ten sposób nikt nie dowie się kto był u Ciebie w odwiedziny.
  • Bezpłatny dojazd do każdego Klienta – mieszkasz w centrum Poznania? A może w niewielkim ościennym miasteczku? Dla nas to nie ma znaczenia! Dotrzemy pod wyznaczony adres, nie naliczając za to dodatkowych kosztów.
  • Pisemna gwarancja do 90 dni* – otrzymasz od nas 90 dniową polisę, dzięki której w razie wystąpienia pluskiew w ciągu 90 dni od naszej wizyty, usuniemy je bez generowania nowych kosztów.

Nie musisz dłużej żyć w mieszkaniu zajętym przez pluskwy lub obawiać się, że goście twojego hotelu zauważą insekty – skontaktuj się z nami już teraz, aby poznać szczegółowe informacje.

Zaufaj zespołowi Dezynfeusza i dołącz do Tysięcy zadowolonych Klientów!

*polisy udzielamy indywidualnym Klientom lub firmom, w lokalach w których nie występuje rotacja ludzi.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

4 + 2 =