Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zamglawianie – koronawirus Skawina

Metoda zamglawianie skuteczna na koronawirusa (COVID-19) także w Skawini!

Dezynfeusz odpowiadając na obecną sytuację w Polsce oraz idąc z duchem czasu wprowadza do swojej oferty Zamglawianie.

Co to jest za metoda zamglawianie, jak działa i w jaki sposób może ochronić naszą przestrzeń w dobie obecnego panującego koronawirusa? Wszystkie informacje już poniżej.

Na początku przyjżyjmy się definicji dezynfekcji? Dezynfekcja to nic prostrzego jak odkażanie miejsc różnego rodzaju, w których przebywamy na codzień. Ma ona na celu zlikwidowanie drobnoustrojów i ich wszelkich form przetrwalnikowych. Do tych głównych metod odkażania zalicza się:

  • zamgławiacze,
  • środki do dezynfekcji na bazie alkoholu,
  • środki dezynfekujące oparte na chlorkach i aminach,
  • opryskiwacze przemysłowe,

Na czym polega metoda dezynfekcji za pomocą zamgławiaczy?

Zamglawianie ULV to generator zimnej mgły, nazywany również dezynfekcje mgłą. Cały proces polega na rozprowadzaniu cieczy roboczej za pomocą generatorów zimnej mgły. Czym jest używana w tej metodzie ciecz robocza? Jest to koncentrat biobójczy wraz wodą. W połączeniu z generatorem,  sprawia, że krople, które są rozprowadzane przez niego są 10 razy mniejsze (ok.20 mikronów) niż w oprysku normalnym generatorem (ok 200 mikronów). Tak wytworzona mgła pozwala na jeszcze dokładniejszą dezynfekcję!

W czym tkwi skuteczność metody zimną mgłą? 

Skuteczność jest właśnie dzięki rozprowadzonej mgle. Te wytworzone mikroskopijne kropelki trafiają i penetrują dosłownie każdą szczelinę bądź lukę niewidoczną naszym okiem. Taka rozprowadzona mgła uwalnia preparat biobójczy, gdy tylko osiądzie na opryskiwanej powierzchni. Dzięki temu każda pluskwa, która ma styczność z substancją zostaje wyeliminowana, podobnie jak każdy inny owad, który miał kontakt z osobnikiem opryskanym, bądź który miał kontakt z rozprowadzoną cieczą roboczą.

Zapytasz czy ta metoda jest bezpieczna! Odpowiedź brzmi TAK! Dezynfekcji mgłą jest 100% BEZPIECZNA dla wszystkich członków Twojej rodziny. nie ma znaczenia czy jesteś sam, może masz w domu dzieci, bądź alergika. Metoda ta jest bezpieczna również dla Twojego pupila. Środki biobójcze, które wykorzystujemy podczas metody dezynfekcji mgłą zabijają drobnoustroje, wirusy, bakterie, a przede wszystkim owady!

W jaki sposób metoda ta działa na koronawirusa – COVID-19?  

Cała skuteczność polega w zastosowaniu odpowiednich preparatach biobójczych i urządzeniach. Zastosowanie zamgławiaczy z ozonatorami, dokładnie odkażają wszystkie pomieszczenia i likwidują znajdujące się w nich bakterie i wirusy! W zależności od pomieszczeń i ich wielkości oraz przeznaczenia, dobieramy preparat o rekomendowanym stężeniu. Wszystkie środki, które są stosowane w dezynfekcji są rekomendowane przez SANEPID oraz European Center for Disease Prevention and Control.

Od lat specjalizujemy się w dziedzinie dezynfekcji, dlatego stajemy na wysokości postawionego nam zadania. Twoje zdrowie jest najważniejsze. Swoją prace wykonujemy profesjonalnie i skutecznie. Pomogliśmy już tysiącom osób, chcemy pomóc także i Tobie!

Działamy na terenie  poniższysz miast: woj. śląskie -Katowice, Częstochowa, Sosonowiec,Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik,Tychy, Dąbrowa Górcznicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz,Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów,Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydłutowy, Kłobuckc,Czeladź, Skoczów, Orzesze,Bieruń, Pyskowice, Radlin,Radzionków, Lędziny, Ustroń,Pszów, Wisła; woj. opolskie -Opole, Kędzierzyn Koźle, Nysa,Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów,Głuchołazy, Głubczyce,Zdzieszowice; woj. małopolskie – Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Olkusz, Nowy Targ, Gorlice, Zakopane,Skawina, Wieliczka, Andrychów,Trzebinia, Wadowice, Kęty,Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica Zdrój, Bukowo, Krzeszowice.

Działamy na terenie Skawiny! Możemy być u Ciebie nawet dziś wystarczy, że zadzwonisz!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 8 =