Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zamglawianie – koronawirus Brzesko

Metoda zamglawianie skuteczna na koronawirusa (COVID-19) dostępna także w Brzesku!

Dezynfeusz usiłując wyjść na przeciw Waszym zapotrzebowanium wprowadza do swoich usług dezynfekcje za pomocą Zamglawiania.

Cóż to jest za metoda, jak działa na nasze otoczenie i w jaki sposób może pomóc na koronawirusa. O tym poniżej!

Przypomnijmy jednak czym jest dezynfekcji? Dezynfekcja to nic innego jak odkażanie miejsc różnego rodzaju:

  1. mieszkań,
  2. domów jednorodzinnych,
  3. sal konferencyjnych,
  4. biur,

 Ma ona na celu zlikwidowanie i wyeliminowanie drobnoustrojów i ich wszelkich form przetrwalnikowych. Do tych najważniejszych metod odkażania zalicza się:

  • zamgławiacze,
  • środki do dezynfekcji na bazie alkoholu,
  • środki dezynfekujące oparte na chlorkach i aminach,
  • opryskiwacze przemysłowe,

Czym jest metoda dezynfekcji za pomocą zamgławiaczy?

Zamglawianie ULV to generator zimnej mgły, nazywany również dezynfekcje mgłą. Cały proces polega na rozprowadzaniu cieczy roboczej za pomocą generatorów zimnej mgły. Czym jest używana w tej metodzie ciecz robocza? Jest to koncentrat biobójczy wraz wodą. W połączeniu z generatorem,  sprawia, że krople, które są rozprowadzane przez niego są 10 razy mniejsze (ok.20 mikronów) niż w oprysku normalnym generatorem (ok 200 mikronów). Tak wytworzona mgła pozwala na jeszcze dokładniejszą dezynfekcję!

W czym tkwi skuteczność metody zimną mgłą? 

Skuteczność tkwi właśnie w rozprowadzonej mgle przez specjalne generatory. Te wytworzone mikroskopijne krople trafiają i osiadają dosłownie w każdej szczelinie bądź dziurze, które są niewidoczne dla naszego oka. Taka  specjalnie rozprowadzona mgła uwalnia preparat biobójczy, gdy tylko zetknie sie z  opryskiwaną powierzchnią. Dzięki temu każda pluskwa, która ma styczność z substancją zostaje zabita, podobnie jak każdy inny owad, który miał kontakt z osobnikiem opryskanym, bądź który miał kontakt z rozprowadzoną cieczą roboczą.

Metoda zimnej mgły, a bezpieczeństwo domowników.

Dezynfekcji mgłą jest 100% BEZPIECZNA dla wszystkich członków rodziny. Bezpieczeństwo odnosi się do wszystkich nie ma znaczenia czy jesteś sam, może masz dzieci, bądź ktoś jest alergikiem. Dezynfekcja ta jest bezpieczna również dla Twojego domowego pupila. Środki biobójcze, które stosujemy podczas metody zamglawiania zabijają drobnoustroje, wirusy, bakterie, a przede wszystkim pluskwy!

W jaki sposób metoda ta skuteczna jest na koronawirusa COVID-19  

Skuteczność polega w użyciu odpowiednich preparatach biobójczych. Zastosowanie zamgławiaczy z ozonatorami, pozwalają na dokładne odkażanie wszystkich pomieszczeń i nawierzchni likwidując znajdujące się w nich bakterie i wirusy! W zależności od rodzaju pomieszczeń i ich wielkości oraz przeznaczenia danego pomieszczenia, dobieramy preparat o rekomendowanym stężeniu. Środki, które są stosowane w zamglawianiu są rekomendowane przez SANEPID oraz European Center for Disease Prevention and Control.

Dezynfeusz wie jak wykonać najlepsza i najskuteczniejsza dezynfekcję pomieszczeń. Jesteśmy profesjonalistami i zawsze wykonujemy swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. To dlatego mamy tak wielu zadowolonych klientów. W dobie panującego wirusa chcemy pomóc także i Tobie. Dlatego nie zwlekaj i zamów zamglawianie już dziś!

Działamy na terenie  poniższysz miast: woj. śląskie -Katowice, Częstochowa, Sosonowiec,Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik,Tychy, Dąbrowa Górcznicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz,Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów,Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydłutowy, Kłobuckc,Czeladź, Skoczów, Orzesze,Bieruń, Pyskowice, Radlin,Radzionków, Lędziny, Ustroń,Pszów, Wisła; woj. opolskie -Opole, Kędzierzyn Koźle, Nysa,Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów,Głuchołazy, Głubczyce,Zdzieszowice; woj. małopolskie – Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Olkusz, Nowy Targ, Gorlice, Zakopane,Skawina, Wieliczka, Andrychów,Trzebinia, Wadowice, Kęty,Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica Zdrój, Bukowo, Krzeszowice.

Działamy w Brzesku – zamów swój termin dezynfekcji!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

8 + 2 =