Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Lubliniec

Elektroosmoza to osuszanie budynków za pomocą specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu.

Po co osuszamy budynki? To proste – z oszczędności oraz dla ochrony zdrowia osób w nim przebywających!

OSZCZĘDNOŚĆ – Zbyt duża wilgoć w budynku prowadzi do niszczenia konstrukcji i ścian. Budynek który od dłuższego czasu jest dotknięty wilgocią, niszczeje i wymaga remontów, zazwyczaj gruntownych. W sytuacji gdy ściany są wilgotne, remonty to strata pieniędzy! Należy najpierw dobrze osuszyć pomieszczenia, a dopiero później zająć się renowacją. Ponad to, wilgoć atakuje również przedmioty znajdujące się w budynku, np. ubrania, drewniane meble itp..

ELEKTROOSMOZA W ŻADEN SPOSÓB NIE INGERUJE W POMIESZCZENIA . Jest to nieinwazyjna metoda polegająca na emisji pola elektromagnetycznego. Specjalistyczne urządzenia emitują fale, które spychają wilgoć w stronę podłoża. W trakcie tego zabiegu wytwarza się bariera przeciwwilgociowa, hamująca nawrót wilgoci.

OCHRONA ZDROWIA – Pamiętaj! Wysoki poziom pary wodnej w powietrzu sprzyja rozwojowi szkodliwych grzybów i pleśni. Zagrażają one zdrowiu i życiu niemal każdego domownika ( w tym również zwierząt domowych). Elektroosmoza poprzez osuszenie budynku, niszczy dogodne warunki do rozwoju grzybów. Grzyb i pleśń do życia potrzebuje wysokiej wilgotności.

ELEKTROOSMOZA jest skuteczna w niemal każdym budynku. Starszym lub młodszym, z cegły, z kamienia czy betonu… Zadzwoń do Nas, przedstaw sytuację a my postaramy się Ci pomóc.

Każde zlecenie rozpoczynamy od wnikliwych pomiarów i wizji lokalnej. Staramy się do każdego miejsca podejść indywidualnie oraz profesjonalnie. Zebrane szczegółowe dane pozwalają dobrać odpowiednią technikę odgrzybiania, rozstawić sprzęt w dobrym miejscu i oszacować czas pracy.

Każde miejsce różni się od poprzedniego. Grubość ścian, zasolenie, poziom wilgoci czy budulec wpływają na  czas osuszania.

Zadzwoń i umów się z nami na wizytę. Pracujemy również w Lublińcu – dojedziemy do Ciebie bez problemu.

ZADZWOŃ – A MY ZAJMIEMY SIĘ  RESZTĄ.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 12 =