Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Wszyscy wokół żyją korona wirusem. Nic dziwnego, stanowi on bowiem zagrożenie dla naszego zdrowia a nawet życia!

Nawet jeżeli uważasz iż masz silny organizm i ten problem Cię nie dotyczy, pomyśl o osobach w swoim otoczeniu, słabszych, starszych, schorowanych.. Zalecaną metodą walki z koronawirusem, a raczej z jego rozprzestrzenianiem się, jest dezynfekcja! I nie chodzi tu wyłącznie dezynfekcję dłoni ale całego otoczenia, w którym przebywamy.

Dezynfekcji powinniśmy poddać przedmioty i płaszczyzny z którymi mogła mieć kontakt osoba zarażona. Może to być biuro, dom, pomieszczenie firmowe lub samochód.

Pracownicy firmy Dezynfeusz dojadą pod wskazany adres i zdezynfekują ozonem wskazane przez Ciebie miejsca i przedmioty!

Nie ma potwierdzenia aby maseczki uchroniły nas przed zarażeniem. Większą skuteczność  ma dezynfekcja i przestrzeganie odgórnych zaleceń Polskiego Ministerstwa Zdrowia.

Nasza firma od lat zajmuje się dezynfekcją pomieszczeń oraz całych budynków. Posiadamy w  tej dziedzinie dużą wiedzę i doświadczenie.  Jako profesjonaliści, wiemy jakiej dawki ozonu użyć aby pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów na zawszę.

Naukowcy potwierdzili iż dym ozonowy skutecznie likwiduje koronawirusa SARS który posiada strukturę, niemal identyczną z koronawirusem  COVID-19. Nieoficjalnie mówi się iż zachodnie kraje Europy oraz USA już rutynowo stosują ozon w walce z rozprzestrzeniającym się korona wirusem. Już od dziesięcioleci znane są cudowne właściwości ozonu. Nie zwlekaj więc i zadzwoń do nas – zdezynfekujemy ozonem wszystkie miejsca które zechcesz.

„Quail Systems reports that since ozone has been proven to kill 99.999 percent of pathogens in the air, including SARS Coronavirus and influenzas such as H5N1, researchers anticipate that it may be an important tool in preventing the spread of the Coronavirus Disease 2019 (COVID-19).”

tłumaczenie: „Quail Systems donosi że dowiedziono 99,999 % skuteczność ozonu na patogeny w powietrzu, zawierając przy tym koronawirusa i grypy tak jak H5N1 (ptasia grypa). Naukowcy przewidują że będzie ważnym narzędziem w walce z roznoszeniem koronawirusa.”

 

Z badań naukowych wynika, iż koronawirusy potrafią być aktywne nawet  do czterech tygodni! Znajdować się mogą na wszystkich przedmiotach oraz płaszczyznach z którymi miała kontakt osoba zarażona. Wirus ten najbardziej lubi miejsca o wilgotnym klimacie.

Jeżeli masz obawę iż w Twoim otoczeniu mogła znajdować się osoba zarażona korona wirusem – postaw na ozonowanie! Ozonujemy pomieszczenia, całe budynki, przedmioty czy samochody.

UWAGA W OBECNEJ SYTUACJI PRZYJMUJEMY ZLECENIA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE. Ponad to chętnych jest sporo, więc nie zwlekaj! Dojedziemy do Ciebie w każdy rejon Czerwionki-Leszczyny.

źródła:

https://finance.yahoo.com/news/ozones-effectiveness-killing-sars-coronavirus-000000776.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK92445/

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/01919510902747969

http://www.china.org.cn/opinion/2020-02/26/content_75747237.htm

http://www.triroc.com/sunnen/topics/sars.html

https://www.thailandmedical.news/news/ozone-can-be-used-to-destroy-the-new-coronavirus-and-disinfect-areas

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Racibórz

Świętochłowice

Zawiercie

Knurów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Myszków

Żywiec

Czerwionka-Leszczyny

Pszczyna

Lubliniec

Łaziska Górne

Rydułtowy

Kłobuck

Czeladź

Skoczów

Bieruń

Pyskowice

Radlin

Radzionków

Lędziny

Ustroń

Pszów

Wisła

Blachownia

Wojkowice

Poręba

Imielin

Kalety

Sławków

Łazy

Koniecpol

Siewierz

Szczekociny

Koziegłowy

Kęty

Myślenice

Libiąż

Brzesko

Limanowa

Rabka-Zdrój

Miechów

Brzeszcze

Wolbrom

Krzepice

Opole

Kędzierzyn-Koźle

Nysa

Brzeg

Kluczbork

Prudnik

Strzelce Opolskie

Krapkowice

Namysłów

Głuchołazy

Głubczyce

Zdzieszowice

Olesno

Ozimek

Grodków

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście – Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma – bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

4 + 1 =