Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Prudnik

Mieszkasz w Prudnikach? Już dłuższy czas męczysz się z wilgocią? Chciałbyś raz na zawsze pozbyć się jej z Twoich czterech ścian? Jeżeli  odpowiedziałeś TAK, to szukamy właśnie Ciebie! 

Firma Dezynfeusz oferuje ELEKTROOSMOZĘ wszystkim mieszkańcom Prudnika! Nie zwlekaj! Przeczytaj uważnie!

Elektroosmoza sposób osuszania pomieszczeń z wilgoci przy użyciu specjalistycznych urządzeń i specyfików. Całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna. Jak to możliwe? To bardzo proste – osuszanie przebiega bez ingerencji w ściany i posadzki nie pozostawiając po sobie żadnych śladów działania. Natomiast środki stosowane przez nas nie zawierają szkodliwej dla zdrowia chemi! Wszystko zgodnie z zasadami BHP. Dla nas liczy się nie tylko skuteczna elektroosmoza, ale przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo!

Każdy dobrze wie, że wilgoć jest powodem rozwoju grzyba i pleśni na ścianach i sufitach. Psując mieszkanie, zatruwają powietrze naszego otoczenia i niszcząć nasze zdrowie rozsiewają sie po ścianach. A wszystko zaczyna się od wilgoci. Próbując usunąć ją, często maskujemy problem, który szybko przekształca się w następny. Dlatego my walczamy problem u podstaw!

Elektroosmozę stosujemy w wielu różnych przypadkach, w różego rodzaju budownictwie oraz z różnego rodzaju wilgoci. Prowadzisz firmę budowlaną, chcesz uniknąć opóźnień, możesz na nas liczyć. Masz swój ukochany dom/mieszkanie jednak z jakiegoś powodu zostało one zalane, również możesz na nas liczyć. Nam nie jest straszna żadna wilgoć! Dlatego jeżeli jesteś jedną z powyższych osób POMOŻEMY!

Kim właściwe jesteśmy? Dezynfeusz firma świadcząca usuługi dla domów na terenie województwa opolskiego. Pracujemy na certyfikowanym i nowoczesnym sprzęcie. Posiadając najlepszą kadre pracowniczą. Każdego klienta traktujemy z szacunkiem i profesjonalizmem, a każdy przypadek rozwiązujemy w inny sposób. Przyczyny zawilgocenia mogą być różne, dlatego zawsze przeprowadzamy wywiad.

Nie czekaj!Zadzwoń! Umów się na pierwszą wizytę! Przeprowadzimy wywiad, dokonamy pomiaru i oszacujemy rozmiar problemu. Na terenie całego miasta Prudnik – w jego granicach – dojeżdżamy i przeprowadzamy pomiary GRATIS! Jesteśmy w całej Polsce, a od dziś również w Prudnikach! Dołącz do grona Naszych klientów, odzyskaj suche i ciepłe mieszkanie!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

3 + 11 =