Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Pszczyna

Twój budynek ucierpiał niedawno w wyniku ulewy? A może awaria instalacji hydraulicznej sprawiła, że pojawiły się problemy z wilgocią we wnętrzu? Przychodzimy do Ciebie z pomocą. Jesteśmy firma, która od wielu lata działa na rynku, osuszając mieszkania po zalaniu lub długotrwałym zawilgoceniu. Dezynfeusza tworzą wykwalifikowani specjaliści i zgrany zespół, dla których najważniejsze jest dobro Klienta i skuteczne działanie. Jeśli jesteś mieszkańcem Pszczyny lub ościennych miejscowości, wiedz, że ofertę kierujemy właśnie do Ciebie. Już nie musisz przeglądać internetu w poszukiwaniu najlepszych specjalistów – my rozwiążemy wszystkie Twoje problemy.

Czy warto osuszać budynki?

Kontrolowanie poziomy zawilgocenia w budynku jest niezwykle istotene, ze względu na wysoką szkodliwość grzybów i pleśni, do których rozwoju prowadzi długotrwałe utrzymywanie się wilgoci w pomieszczeniu. Mikroorganizmy negatywnie wpływają na Twoje zdrowie powodując przewlekłe bóle głowy, obniżone samopoczucie, choroby skórne, problemy z oddychaniem i płucami oraz różnorakie alergie. W największym niebezpieczeństwie są dzieci, osoby starsze lub osoby chore, u których układ odpornościowy nie jest wystarczająco silny. Nie należy zapominać, że wilgoć przyczynia się do osłabienia konstrukcji całego budynku, czego konsekwencją mogą być ogromne koszty naprawy, a nawet katastrofa budowlana. Nie lekceważ pojawienia się wilgoci, która w bardzo niedługim czasie zaczyna działać negatywnie na cały budynek. Zadzwoń już dzisiaj i umów się na osuszanie. Nasi pracownicy przyjmą Twoje zgłoszenie, nawet jeśli do zalania doszło poprzedniej doby.

Nowoczesne metody osuszania budynków

Obawiasz się osuszania budynku, ze względu na wizję trwającego w nieskończoność i pochłaniającego coraz większe koszty remontu? Zupełnie niepotrzebnie! W Dezynfeuszu od lat dążymy do doskonalenia rozwiązań i wdrażania do użytku nowych technologii, dlatego metody osuszania takie jak: podcinanie murów czy generalne remonty to już przeszłość. Dziś pozbędziemy się wody z budynku znacznie szybciej i zdecydowanie bezpieczniejszy sposób. Polecamy metody takie jak elektroosmoza lub osuszanie kondensacyjne, które charakteryzują się wysoką skutecznością, a ponadto są bezpiecznie i polecane do stosowania, nawet w zabytkowych budynkach. To bardzo wygodne rozwiązanie, które zaoszczędzi Ci nerwów i sprawi, że nie wydasz tak dużej sumy pieniędzy, jak w przypadku remontu.

Pomoc w zdobyciu odszkodowania

Osuszając z Dezynfeuszem nie musisz martwić się zupełnie niczym, nawet sprawami, które nie są bezpośrednio związane z pracami naprawczymi. Doskonale wiemy jakich trudności mogą przysporzyć formalności związane ze składaniem wniosku o odszkodowanie. Na szczęście to nie musi być Twoim zmartwieniem; nasi specjaliści zrobią wszystko z Ciebie. Sporządzimy potrzebne raporty oraz uzyskamy opinie od Stowarzyszenia Mykologów Budowlanych, z którym współpracujemy. Na sam koniec wynegocjujemy najbardziej korzystną sumę, która zostanie Ci wypłacona. To się nazywa kompleksowa obsługa Klienta!

Masz jakiekolwiek pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Jesteś zdecydowany na skorzystanie z naszych usług? Zadzwoń już dziś i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

3 + 10 =