Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Cieszyn

Zalało Ci budynek i chciałbyś jak najszybciej pozbyć się nieprzyjemnych skutków tego doświadczenia? Pomożemy Ci szybko, a co ważniejsze skutecznie zlikwidować pozostałości po powodzi, awarii hydraulicznej, bądź innym nieszczęśliwym wypadku, w którym ucierpiał Twój budynek. Specjalizujemy się w osuszaniu różnego rodzaju zabudowań; od domów wolnostojących, przez mieszkania w blokach i całe bloki, siedziby firm, szkoły, szpitale, a nawet magazyny przemysłowe. Jeśli Jesteś mieszkańcem Cieszyna lub miasteczek leżących w niedalekiej okolicy, skontaktuj się z nami jak najszybciej i koniecznie poznaj szczegóły oferty.

Kim jesteśmy i dlaczego to nas powinieneś wybrać?

Dezynfeusz to firma powstała po to, aby skutecznie rozwiązywać problemy Klientów, szukających pomoc u specjalistów z branży DDD. Przez lata zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które dziś sprawiają, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Dążymy do rozwoju i doskonalenia stosowanych przez nas metod, dzięki czemu możemy radzić sobie z usuwaniem wilgoci, nawet z wymagających budynków, jak np. zabytkowe kamienice czy bardzo zawilgocone piwnice.

Nowoczesne i skuteczne osuszanie

Podcinanie murów i długotrwałe remonty to już przeszłość. Dziś stawiamy na lepsze, bardziej skuteczne i tańsze sposoby pozbycia się nadmiaru wilgoci z budynku. Dla każdego zlecenia wybieramy najlepszą metodę osuszania, biorą pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na jej powodzenie. Posługując się dokładnymi miernikami, badamy dokładnie poziom wilgoci w pomieszczeniu oraz sprawdzamy gdzie zlokalizowana jest wilgoć. Bierzemy również pod uwagę powierzchnię pomieszczenia i jego stan techniczny. Na podstawie wyniku przeprowadzonej analizy wybieramy metodę, a także dostosowujemy ilość potrzebnego sprzętu.

Osuszanie do 70% szybsze niż u innych firm

Sprzęt najnowszej generacji, którym dysponujemy oraz ogromne umiejętności i doświadczenie naszych fachowców sprawiają, że proces osuszania jest nie tylko bardzo skuteczny, ale również szybki. Nie musisz myśleć o długotrwałym usuwaniu skutków wilgoci, u nas wszystko będzie przeprowadzone tak szybko, że sam będziesz zdziwiony. Długość osuszania jest różna w zależności od grubości ścian, wielkości pomieszczenia oraz rozmiaru szkody, ale jedno jest pewne – nasi specjaliści potrafią osuszyć budynek lub pomieszczenie nawet 70% szybciej niż konkurencja! To idealne rozwiązanie dla zabieganych ludzi!

Dojazd do Klienta GRATIS

Chcesz pozbyć się wilgoci i szukasz firmy, która zajmie się kompleksowo Twoim przypadkiem? To właśnie my, nie tylko zaoferujemy Ci skutecznie, szybkie i nieinwazyjne osuszanie, ale również przedstawimy Ci wiele dodatków i promocji. Jedną z nich jest całkowicie darmowy dojazd pod adres wskazany przez Klienta! Zupełnie GRATIS dotrzemy do Twojego budynku, nie ma znaczenia, czy znajduje się on w centrum miasta, czy na przedmieściach.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, a zgłoszenia przyjmujemy już dobę po zalaniu. Sam widzisz, że nie masz na co czekać – skontaktuj się z nami już dziś i umów się na osuszanie.

Zaufało nam tysiące Klientów z całej Polski – Ty też możesz do nich dołączyć!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

4 + 6 =