Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Skuteczne usuwanie pluskiew Toruń

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców Torunia, którzy chcą szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych lokatorów ze swojego mieszkania. Dokładnie tak, mamy na myśli pluskwy. Insekty chętnie zajmują ciepłe pomieszczenia, ale nie chcą ich opuszczać, dlatego jeśli znalazły schronienie również u Ciebie, nie czekaj i już dziś skontaktuj się z Dezynfeuszem. Nasi specjaliści są najlepszymi ekspertami w branży DDD, przed nami nic się nie ukryje, a Twoje mieszkanie ponownie będzie sterylnie czyste i wolne od insektów.

Skąd biorą się pluskwy?

Jeszcze do niedawna pluskwy były uważane za gatunek będący na skraju wymarcia, jednak rozwój transportu i wzrost zainteresowania turystyką sprawiły, że ich populacja ponownie znacząco wzrosła. Jednym z największych mitów na temat tych insektów jest przekonanie, że pojawiają się one w miejscach brudnych i obskurnych. To nieprawda, pluskwy najczęściej zostają przywiezione do pomieszczenia w walizkach czy na ubraniach podczas jazdy komunikacją miejską. W związku z tym mogą pojawić się niemal wszędzie, nawet w nowoczesnym mieszkaniu lub w hotelu o wysokim standardzie.

Jak rozpoznać obecność pluskiew?

Pluskwy bardzo rzadko można dostrzec gołym okiem. Brunatno-czerwone insekty są bardzo niewielkie, mają zaledwie kilka milimetrów. Dodatkowym utrudnieniem jest ich nocna aktywność, za dnia niemal nie można ich zaobserwować. Dlatego pierwszą i najczęściej zauważaną oznaką pojawienia się pluskiew są czerwone i bolące ślady po ugryzieniach, które najczęściej układają się w linię lub kształt trójkąta. Jeśli podejrzewasz, że w Twoim mieszkaniu są pluskwy, nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Jak pozbyć się pluskiew z budynku?

Półki sklepowe są wypełnione preparatami mającymi na celu zlikwidowanie szkodników, jednak ich działanie może okazać się nieskuteczne  i co gorsza szkodliwe dla Twojego zdrowia. Nie ryzykuj i nie trać czasu na bezskuteczną walkę z pluskwami. W Dezynfeuszu dokładnie znamy każdą kryjówkę insektów. Ramy obrazów, przestrzeń pod dywanem, szpary w podłodze, sprawdzimy wszystkie miejsca, w których najczęściej znajdują schronienie. Nowoczesny i silny środek nie pozwoli przetrwać ani jednej pluskwie. Olbrzymią zaletą stosowanych przez nas preparatów jest fakt, że mimo skutecznego działania są bezpieczne dla Ciebie i Twojego otoczenia.

W Dezynfeuszu usuwamy pluskwy z każedgo budynku, od nowoczesnych mieszkań, przez biurowce, aż po szkoły i szpitale. Dojeżdżamy za darmo do każdej dzielnicy Torunia i przeprowadzamy kompleksową dezynsekcję.

Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

5 + 9 =