Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Gliwice

Twoje mieszkanie zostało zalane w wyniku długotrwałych i ulewnych deszczy lub awarii instalacji hydraulicznej i teraz mierzysz się z uciążliwymi skutkami nieszczęśliwego zdarzenia? Chciałbyś jak najszybciej przywrócić budynek do stanu przed zalanie, ale nie wiesz gdzie zwrócić się z prośbą o pomoc? Znalazłeś się w doskonałym miejscu. Dezynfeusz to firma świadcząca usługi z branży DDD, która dzięki rozwojowi i zaangażowaniu całego zespołu stała się liderem na rynku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych fachowców sprawiają, że nie ma problemu, którego nie udałoby się nam rozwiązać. Ofertę kierujemy do mieszkańców Gliwic i miast ościennych, którzy z różnych powodów borykają się z problemem wilgoci wewnątrz budynku.

Poznaj naszą ofertę

W Dezynfeuszu oferujemy kompleksową usługę osuszania, polegająca na likwidacji źródła problemu oraz skutków, które spowodował. Nasi profesjonalni fachowcy, używając specjalistycznych mierników badają poziom zawilgocenia ścian, aby na podstawie precyzyjnego pomiaru wybrać odpowiednią metodę osuszania. W zależności od rodzaju budownictwa i skali problemu stosujemy różne techniki pozbywania się wilgoci. Jedną z najczęściej stosowanych jest osuszanie kondensacyjne, polegające na wykraplaniu wilgoci z pomieszczenia przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Wykorzystanie elektronicznego osuszacza powietrza nie stanowi przeszkody dla obiegu powietrza wewnątrz pomieszczenia. Drugą metodą, stosowaną głównie w starym budownictwie jest elektroosmoza. Największą zaletą techniki jest jej całkowita bezinwazyjność – możesz zapomnieć o remontach lub podcinaniu murów. Całość procesu polega na ustawieniu w pomieszczeniu bezprzewodowego urządzenia, które w oparciu o działanie odwróconego procesu kapilarnego kieruje wilgoć zawarta w ścianach do ziemi. Czas osuszania zależy od grubości ścian i poziomu zawilgocenia wnętrza. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o nowoczesnej metodzie, jaką jest elektroosmoza.

Skutecznie i szybko

Obawiasz się, że osuszanie ścian nie rozwiąże Twojego problemu, a jedynie powierzchownie zamaskuje jego skutki? Nic z tych rzeczy! W Dezynfeuszu nie posługujemy się półśrodkami, każdą usługę wykonujemy z należytą dokładnością, aby zminimalizować do zera ryzyko powtórzenia się problemu. Nowoczesne rozwiązania charakteryzują się wysoką skutecznością, a efekty zauważalne są do 70% szybciej niż w przypadku technik stosowanych przez inne firmy. Tak wiele możesz zyskać korzystając z naszych usług!

Bezpłatny dojazd do Klienta

W Dezynfeuszu nie musisz się obawiać wysokiego kosztu dojazdu do Twojego domu. Bez względu na to czy mieszkasz w centrum Gliwic, czy w okolicznych miejscowościach dojedziemy pod wskazany przez Ciebie adres całkowicie GRATIS! To praktyczne rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić środki.

Jak długo należy czekać na usługę?

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo uciążliwe jest mieszkanie w zawilgoconym mieszkaniu. Nieprzyjemne zapach, rozwijające się grzyby i pleśń, to nie tylko wstydliwy, ale również niebezpieczny dla zdrowia problem. Na szczęście specjaliści Dezynfeusza realizują usługi błyskawicznie! Zadzwoń do nas, a wspólnie wybierzemy dogodny termin osuszania.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, spółdzielniami mieszkaniowymi i innymi organizacjami, zatem jeśli masz problem z wilgocią w budynku – skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie całej sytuacji.

Zaufaj nam i zostań jednym z tysięcy zadowolonych Klientów!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

13 + 13 =