Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Szczekociny

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych skutków zalania? Mamy dla ciebie najlepsze rozwiązanie – Dezynfeusz. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, które dzięki ciężkiej pracy i sukcesywnemu rozwojowi całego zespołu została liderem branży DDD. Dziś dysponujemy ogromną wiedzą i szerokimi umiejętnościami, pozwalającymi skutecznie poradzić sobie z każdym problemem. Jako potwierdzenie naszych słów dajemy Ci gwarancję zadowolenia z przeprowadzonej usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko wykonać jak najlepiej, co potwierdza tysiące zadowolonych Klientów w całej Polsce. Jeżeli jesteś mieszkańcem Szczekocin lub zamieszkujesz okoliczne miasteczka, wiedz, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Nowoczesne sposoby walki z wilgocią

Dawniej do osuszenia pomieszczenia potrzebne były ogromne środki finansowe i długie miesiące remontów. Dziś możesz o tym zapomnieć doskonalenie naszych technik i poszukiwanie nowych rozwiązań przyczyniły się do opracowania metod, pozwalających osuszyć wnętrze w ciągu zaledwie kilku godzin i ze znacznie mniejszym wkładem finansowym. Nie musisz martwić się, że budynek zostanie wyłączony z użytku na długo. Oferowane przez nas metody są skuteczne i bezpieczne dla otoczenia. Środki nie szkodzą zdrowiu ani życiu ludzi i zwierząt, zatem bez obaw możemy je stosować w mieszkaniach.

Elektroosmoza i osuszanie kondensacyjne

Metody osuszania budynków wybieramy po dokładnym określeniu właściwości każdego przypadku. Na podstawie pomiarów stopnia zawilgocenia wybieramy środki o określonej sile, a na podstawie tego gdzie gromadzi się wilgoć polecamy metodę, które lepiej się sprawdzi. Jeżeli wilgoć zbiera się w ścianach najlepszym rozwiązaniem będzie elektroosmoza, czyli nowoczesna technika, której działanie opiera się na wykorzystaniu bezprzewodowego urządzenia, które wyciąga wilgoć ze ścian i odprowadza ją bezpiecznie do ziemi. Ogromną przewagą tego rozwiązania nad innymi jest jego bezinwazyjność, dzięki czemu urządzenie może być stosowane nawet w starych i zabytkowych budynkach. Natomiast w przypadku, gdy zawilgocone jest powietrze lepszym rozwiązaniem będzie osuszanie kondensacyjne. To skuteczne rozwiązanie umożliwia wykraplanie się wody zawartej w powietrzu. Co ważne, praca elektronicznego osuszacza powietrza nie zakłóca jego swobodnego obiegu w pomieszczeniu.

Pełna dyskrecja podczas realizacji usługi

Wybierając Dezynfeusza nie musisz się obawiać, że ktoś zobaczy z jakim problemem się mierzysz. Gwarantujemy Ci pełną dyskrecję podczas osuszania. Poruszamy się nieoznakowanym i zadbanym samochodem, który zupełnie nie zwraca na siebie uwagi. Nasi fachowcy ubrania ochronne zakładają dopiero po wejściem do pomieszczenia i ściągają przed opuszczeniu go. W ten sposób żaden z sąsiadów nie domyśli się jaki był prawdziwy powód naszej wizyty. To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli uniknąć nieprzyjemnych plotek na Twój temat.

Zaufaj jakości, którą potwierdzają tysiące Klientów. Wybierz Dezynfeusza i ciesz się suchym wnętrzem!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 1 =