Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Dezynfekcja Koronawirusa Tychy

Pewnie jak kazdy z nas w ostatnim czasie śledzisz jak szybko koronawirus rozprzestrzenia się po Europie. Jako mieszkaniec Polski, a dokładnie Tych wiesz, że koronawirus od kilku dni jest w Polsce! Teraz należy tym bardziej zastanowić się nad swoją ochroną!

W Grudniu 2020 roku świat obiegła zastraszająca wiadomość o wirusie w Chinach, który otrzymał nazwe Covid-19. Poczatkowo były to informacje, które nie dotyczyły innych państw. Niestety w Lutym ten wirus rozszerzył się na wiele innych Państw świata i Europy, w tym również Polski.

Jak najlepiej sie zabezpieczyć przed tym wirusem? 

Odpowiedź tkwi w dezynfekcji. Dzięki dezynfekcji pomieszczeń biurowych, domów, samochodów i przedmiotów, możesz ograniczyć nie tylko rozprzestrzenianie się wirusa jak i samego wirusa.

To właśnie Ozonowanie jest najlepszą metodą dezynfekcji. To ozon jest odpowiedzialny za niszczenie wirusów, bakteri i grzybów. Dodatkowo ozonowanie przynosi wiele innych korzyści poza zabijaniem wirusów, grzybów, i bakteri, uwsuwa nieprzyjemny zapach, daje alergikom wolność oddychania świeżym powietrzem.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia nie ma potwierdzenia, aby to maseczki ochronne były skutecznym sposobem na uchronienie się przed zarażenie się wirusem. Dedykowana jest natomiast dezynfekcja przedmiotów, miejsc w których mogła przebywać zakażona osoba bądź nosiciel.

„Quail Systems reports that since ozone has been proven to kill 99.999 percent of pathogens in the air, including SARS Coronavirus and influenzas such as H5N1, researchers anticipate that it may be an important tool in preventing the spread of the Coronavirus Disease 2019 (COVID-19).”

tłumaczenie: „Quail Systems donosi że dowiedziono 99,999 % skuteczność ozonu na patogeny w powietrzu, zawierając przy tym koronawirusa i grypy tak jak H5N1 (ptasia grypa). Naukowcy przewidują że będzie ważnym narzędziem w walce z roznoszeniem koronawirusa.”

Ozon to skuteczna i póki co jedyna broń do zwalczania większości grzybów i wirusów. Naukowcy potwierdzają, że będzie to ważne narzędzie, w walce z korona wirusem.

Nie ma więc na co czekać, zarezerwuj sobie miejsce w kolejce. Każdego dnia wykonujemy kilkadziesiąt dezynfekcji, jedna z nich może należeć do Ciebie. Wystarczy tylko, że zadzwonisz.

Miesiąc czasu! Dokładnie do 4 tygodni – tyle koronawirus możę przetrwać na powierzchniach i przedmiotach, skażonych przez nosiciela bądź osobę zarażoną. Dodatkowo wilgotny klimat to doskonały stan dla rozmnażania się samego wirusa. Wszystkie informacje potwierdzone zostały przz badania naukowe.

Zapytasz czy mamy pewność, że ozon sobie poradzi?

Otóż to żaden nasz wymysł. To także zostało udowodniono naukowo. Ozon zabija wirusy SARS, a jego struktura jest identyczna do korowirusa 2019-nCoV. Oznacza to, że ozon może być naszym wybawcą z walką także z tym wirusem.

Krążą pogłoski, że na zachodzie i w USA ozonowanie jest profilaktykom przed koronawirusem. Czas, aby i w Polsce ozonowanie stało sie rutyną!

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nie czekaj więc, aż będzie za późno!

źródła:

https://finance.yahoo.com/news/ozones-effectiveness-killing-sars-coronavirus-000000776.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK92445/

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/01919510902747969

http://www.china.org.cn/opinion/2020-02/26/content_75747237.htm

http://www.triroc.com/sunnen/topics/sars.html

https://www.thailandmedical.news/news/ozone-can-be-used-to-destroy-the-new-coronavirus-and-disinfect-areas

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Racibórz

Świętochłowice

Zawiercie

Knurów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Myszków

Żywiec

Czerwionka-Leszczyny

Pszczyna

Lubliniec

Łaziska Górne

Rydułtowy

Kłobuck

Czeladź

Skoczów

Bieruń

Pyskowice

Radlin

Radzionków

Lędziny

Ustroń

Pszów

Wisła

Blachownia

Wojkowice

Poręba

Imielin

Kalety

Sławków

Łazy

Koniecpol

Siewierz

Szczekociny

Koziegłowy

Kęty

Myślenice

Libiąż

Brzesko

Limanowa

Rabka-Zdrój

Miechów

Brzeszcze

Wolbrom

Krzepice

Opole

Kędzierzyn-Koźle

Nysa

Brzeg

Kluczbork

Prudnik

Strzelce Opolskie

Krapkowice

Namysłów

Głuchołazy

Głubczyce

Zdzieszowice

Olesno

Ozimek

Grodków

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście – Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma – bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

8 + 15 =