Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Łazy

Jesteś mieszkańcem Łazów lub okolicznych miejscowości i szukasz pomocy w osuszaniu budynków? Jesteśmy tu po to żeby Ci pomóc! Awaria instalacji hydraulicznej? Zalanie w wyniku nagłej ulewy lub długotrwałych deszczy? A może inna przyczyna? To bez znaczenia! Skutecznie rozwiążemy Twój problem, uwalniając Cię od przykrych problemów związanych z życiem w zawilgoconym pomieszczeniu. W całej Polsce z naszych usług skorzystały już tysiące Klientów, którzy nie żałują swojego wyboru – przekonaj się sam dlaczego warto nam zaufać.

Kim jesteśmy i dlaczego to nas powinieneś wybrać?

Dezynfeusz to firma tworzona przez zgrany zespół pracowników, których celem jest skuteczna pomoc Klientom w potrzebie. Lata doświadczenia i ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji pozwoliły nam opracować nowoczesne i skuteczne techniki osuszania budynków. Możesz zapomnieć o tradycyjnych metodach związanych z remontem i pozbywaniem się zawilgoconych fragmentów murów. Dzisiaj wszystko zrobimy szybciej, taniej i w bezpieczny sposób. Polecane przez nas metody są całkowicie bezinwazyjne i z powodzeniem można je stosować nawet w starych budynkach, objętych nadzorem konserwatora zabytków.

Osuszanie do 70% szybciej niż konkurencja

Pozbywanie się skutków zalania w kilka miesięcy? To już przeszłość! Dzisiaj każdą szkodę możemy naprawić już w kilka godzin. Innowacyjny sprzęt i zaawansowane technologicznie maszyny, likwidują wodę znajdująca się w murach nawet 70% szybciej niż metody stosowane przez inne firmy! Nie musisz się obawiać działanie preparatów nie szkodzi zdrowiu ludzi i zwierząt, a my mamy wszystkie niezbędne pozwolenia na użycie wskazanych narzędzi. Potrzebujemy zaledwie kilku godzin, aby osuszyć Twój budynek i zaprowadzić w nim sterylną czystość.

Dezynfekcja po osuszeniu pomieszczenia

Pozbycie się wilgoci to jeszcze nie wszystko, wnętrze choć suche jest wypełnione drobnoustrojami, grzybami i pleśnią, które wytworzyły się w sprzyjających dla nich, wilgotnych warunkach. Dodatkowo w zawilgoconym pomieszczeniu często jest wyczuwalny nieprzyjemny, charakterystyczny zapach. Z wszystkimi niedogodnościami poradzimy sobie bez trudu dezynfekując wnętrze i pozostawiając je sterylnie czystym. Żadne bakterie nie mają szans się utrzymać.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu osuszania budynków, ale również pomaga w czynnościach niezwiązanych bezpośrednio z naprawą szkód. Należą do nich między innymi formalności związane z wypłatą odszkodowania za straty poniesione w wyniku zalania budynku. Specjaliści przygotują potrzebne raporty i oświadczenia, a Stowarzyszenie Mykologów Budowlanych, z którym nasza firma współpracuje wyda fachową opinię. Na koniec wynegocjujemy dla Ciebie najwyższą kwotę, która zostanie wypłacona na Twoje konto. To takie wygodne rozwiązanie i zapewnienie komfortu psychicznego.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi i osuszamy każdy budynek, niezależnie od jego powierzchni i typu budownictwa. Zatem jeśli masz problem nie czekaj dłużej, zadzwoń i zarezerwuj termin osuszania.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 13 =