Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Czechowice-Dziedzice

Nadmiar wilgoci w budynku to poważne zagrożenie dla Twojego zdrowia, ale również dla konstrukcji technicznej budynku. Dlatego niezwykle ważne jest skuteczne pozbycie się problemu i naprawa powstałej szkody. Ze zniszczeniami powstałymi na skutek zawilgocenia nie warto walczyć na własną rękę, najlepiej zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy sprawnie i szybko rozwiążą Twój problem. Rozwiązaniem jest ekipa Dezynfeusza. Nasi fachowcy stosują nowoczesne i niezwykle skuteczne metody, które bez trudu poradzą sobie z zawilgoceniami budynkach. Z naszej oferty mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Czechowic-Dziedzic i okolic, którzy potrzebują pomocy specjalistów w walce z wilgocią we wnętrzu.

Profesjonalne osuszanie budynków

Wilgoć w budynku to problem, którego nie należy lekceważyć, bo pozostawiony sam sobie narasta i prowadzi do większych zniszczeń. Nie jest również najlepszym rozwiązaniem samodzielna próba pozbycia się zawilgocenia z budynku, ponieważ dostępne w sklepach preparaty często nie są wystarczająco silne, aby skutecznie zlikwidować kłopot. Co więcej zastosowanie takiego preparatu może sprawić, że woda zostanie jedynie zamaskowana, a tym samym po czasie problem ponownie powróci i zacznie dawać się we znaki. Na szczęście specjaliści Dezynfeusza potrafią skutecznie poradzić sobie z wilgocią. Dzięki nowoczesnym metodom, które stosujemy; możemy osuszyć nawet stare budynki, których stan techniczny lub nadzór konserwatora zabytków nie pozwala na zastosowanie metod ingerujących w ich konstrukcję. W takich wypadkach stosujemy elektroosmozę, której działanie opiera się o wykorzystanie specjalistycznego urządzenia, przyczyniającego się do wykraplania się wody z powietrza w budynku. Wykroplona woda jest odprowadzana do ziemi. To niezwykle skuteczna, a co ważniejsze bezpieczna dla dzieci i zwierząt, metoda. Czas trwania usługi to kilka godzin, jednak w poszczególnych budynkach różni się między sobą w zależności od grubości ścian, powierzchni budynku oraz stopnia zaawansowania szkody.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele nerwów i starań wymaga składanie podania o odszkodowanie za zalanie pomieszczenia lub całego budynku. To dodatkowy stres, który nie wpływa korzystnie na twoje samopoczucie, na szczęście wiemy jak Ci pomóc. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z wypłatą środków za zalany budynek. Nasz eksperci sporządzą potrzebne raporty, a Stowarzyszenie Mykologów Budowlanych, z którym nasza firma współpracuje wyda opinię. Na koniec wynegocjujemy dla Ciebie jak najkorzystniejszą kwotę, która zostanie wypłacona na Twoje konto. Pomożemy Ci przejść przez ten proces bezstresowo i pomyślnie.

Kto może się do nas zgłosić?

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, spółdzielniami mieszkaniowymi i innymi organizacjami, które potrzebują skorzystać z usługi osuszania budynku. Usługi wykonujemy w budynkach mieszkalnych, szkołach, szpitalach, żłobkach, magazynach przemysłowych, a także w siedzibach firm. Nie ma znaczenia jak duży jest budynek, ani jak zaawansowana jest szkoda wyrządzona przez wilgoć. Działania podejmujemy w terminie możliwie jak najszybciej, a zgłoszenia przyjmujemy nawet dobą po zalaniu. Wszystko po to, abyś nie narażał swojego zdrowia przebywając w zawilgoconym wnętrzu.

O naszej skuteczności i jakości naszych usług przekonały się już tysiące ludzi z całej Polski, Ty też możesz być jednym z nich. Zadzwoń i umów termin wykonania usługi!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 2 =