Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Dezynfekcja Koronawirusa Gorlice

Mieszkańcu Gorlic! Pewnie już wiesz że niestety, Koronawirus dotarł również do Polski! Mamy pierwsze przypadki zakażenia!

Media informują, że w polsce mamy już kilka przypadków zakażenia Koronawirusem. Jak wiadomo, Koronawirus pochodzi z Chin i rozprzestrzenia się na całym świecie. W Lutym 2020 roku dotarł do Europy.

Zapewne chcesz zabezpieczyć swoje otoczenie przed wirusami? Nic prostszego skorzystaj z profesjonalnej i skutecznej dezynfekcji przedmiotów oraz pomieszczeń, w których przebywasz każdego dnia. Szybkość rozprzestrzeniania się informacji o wirusie jest błyskawiczna i dotarła już chyba wszędzie. Tysiące osób zdecydowało się na ozonowanie swoich biur oraz mieszkań. Ponieważ ozonowanie to nic prostszego jak dezynfekcja! Ozon to obecnie najlepsza broń przeciwko wirusom, bakterii i grzybów. Procesowi ozonowania można poddać wszystko – samochody, pomieszczenia i przedmioty.

Ministerstwo Zdrowia ostrzega i informuje w związku z koronawirusem że maseczki nie stanowią skutecznej ochrony!

Obecnie najlepszą metodą ochrony jest dezynfekcja. To ona skutecznie eliminuje wirusy z naszego życia. Ozonowanie jest idealnym sposobem na dezynfekcje, czyli zabicie bakterii i wirusów. Nasi pracownicy mają ręce pełne roboty, każdego dnia wykonują do kilkudziesięciu dezynfekcji w Gorlicach, a nawet kilkaset w całej Polsce! Nasza firma otwarcie pomaga polakom i stara się wykonywać rzetelnie, a także skutecznie usługę dezynfekcji w każdym miejscu.

Musisz wiedzieć, że Koronawirusy żyją dłużej niż myślisz, badania potwierdzają, że mogą one przetrwać aż do czterech tygodni na przedmiotach, które miały styczność z osobą zarażoną. Wilgotny klimat również sprzyja, a zarazem wydłuża czas życia koronawirusa. Natomiast inne badania dowodzą, że ozonowanie zabija dużą rodzinę wirusów. Nie zwlekaj więc dłużej, miejsca w kalendarzu są ograniczone!

„Quail Systems reports that since ozone has been proven to kill 99.999 percent of pathogens in the air, including SARS Coronavirus and influenzas such as H5N1, researchers anticipate that it may be an important tool in preventing the spread of the Coronavirus Disease 2019 (COVID-19).”

tłumaczenie: „Quail Systems donosi że dowiedziono 99,999 % skuteczność ozonu na patogeny w powietrzu, zawierając przy tym koronawirusa i grypy tak jak H5N1 (ptasia grypa). Naukowcy przewidują że będzie ważnym narzędziem w walce z roznoszeniem koronawirusa.”

Ozon to skuteczny spósób zabijania wirusów SARS które są praktycznie identyczne jak wirus Korona –  2019-nCoV.

Ozonowanie to nie tylko dezynfekcja to również świetny pomysł na odświeżenie domu, zabicie grzyba, pleśń oraz bakterie! To doskonały  sposób na odetchnięcie pełną piersią dla alergików w swoim własnym domu.

Zdecyduj się na ozonowanie! Postaw na Dezynfeusza. Razem możemy uchornić się przed atakiem na nasze zdrowie. Według ostatnich pogłosek, wiadomo iż na zachodzie Europy oraz w Stanach Zjednoczonych ozonowanie, związane z korona wirusem, staje się rutyną.

Już od dziesięcioleci wiadomo, iż ozon działa przeciwirusowo.

Ozon skutecznie zwalcza i likwiduje:

  • Wirusy,
  • Bakterie,
  • Grzyby,
  • Pleśń,

Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu, zadbaj o nie z Nami już dziś. Zadzwoń i zarezerwuj swój termin

UWAGA – Ze względu na ogrom pracy, prowadzimy zapisy wyłącznie telefonicznie. Zlecenia rwykonujemy według kolejności zgłoszeń.

źródła:

https://finance.yahoo.com/news/ozones-effectiveness-killing-sars-coronavirus-000000776.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK92445/

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/01919510902747969

http://www.china.org.cn/opinion/2020-02/26/content_75747237.htm

http://www.triroc.com/sunnen/topics/sars.html

https://www.thailandmedical.news/news/ozone-can-be-used-to-destroy-the-new-coronavirus-and-disinfect-areas

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Racibórz

Świętochłowice

Zawiercie

Knurów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Myszków

Żywiec

Czerwionka-Leszczyny

Pszczyna

Lubliniec

Łaziska Górne

Rydułtowy

Kłobuck

Czeladź

Skoczów

Bieruń

Pyskowice

Radlin

Radzionków

Lędziny

Ustroń

Pszów

Wisła

Blachownia

Wojkowice

Poręba

Imielin

Kalety

Sławków

Łazy

Koniecpol

Siewierz

Szczekociny

Koziegłowy

Kęty

Myślenice

Libiąż

Brzesko

Limanowa

Rabka-Zdrój

Miechów

Brzeszcze

Wolbrom

Krzepice

Opole

Kędzierzyn-Koźle

Nysa

Brzeg

Kluczbork

Prudnik

Strzelce Opolskie

Krapkowice

Namysłów

Głuchołazy

Głubczyce

Zdzieszowice

Olesno

Ozimek

Grodków

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście – Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma – bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 1 =