Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Dezynfekcja Koronawirusa Gliwice

Mieszkańcu Gliwic zapewne śledzisz informacje w jakim zastraszającym tempie koronawirus rozprzestrzenia się po Europie. Jako mieszkańca aglomeracji Gliwic zapewne martwi Cię fakt, że wirus dotarł także do Polski.

W lutym wirus dotarł do Europy, a w ostatnich dniach słyszłymy, że jest także w Polsce, liczba zarażonych osób ciągle rośnie. I zapewne w kolejnych dniach usłyszymy o nowych przypadkach.

Co zrobić w obecnej sytuacji, aby jak najlepiej ochronić i zabezpieczyć swoje otoczenie przed korona wirusem?

Warto zastanowić się nad dezynfekcją pomieszczeń, a zwłaszcza jeżeli posiadasz własną firmę przez którą przewija się dużo różnych osób. Firma Dezynfeusz prowadzi dezynfekcję wszystkich pomieszczeń, bez względu czy będą to mieszkania, biura, a nawet domy.

Ozonowanie to doskonały sposób na idealną dezynfekcję otoczenia. Wybija on wszelkie wirusy, bakterie i grzyby wraz z pleśnią, eliminuje brzydki zapach. Ponad to przynosi również inne korzyści jak oczyszczenie powietrza w domu, co pozwala alergikom oddychać pełną piersią.

Ważne informacje od Ministerstwa Zdrowia na temat korona wirusa.

Ministerstwo zdrowia nie podaje do wiadomości, iż by stosowanie maseczek ochronnych dawało skuteczną ochronę przed koronawirusem.  Rozsądna jest natomiast dezynfekcja wszystkich przedmiotów i miejsc w których mogła znajdować się zakażona osoba lub nosiciel.

„Quail Systems reports that since ozone has been proven to kill 99.999 percent of pathogens in the air, including SARS Coronavirus and influenzas such as H5N1, researchers anticipate that it may be an important tool in preventing the spread of the Coronavirus Disease 2019 (COVID-19).”

tłumaczenie: „Quail Systems donosi że dowiedziono 99,999 % skuteczność ozonu na patogeny w powietrzu, zawierając przy tym koronawirusa i grypy tak jak H5N1 (ptasia grypa). Naukowcy przewidują że będzie ważnym narzędziem w walce z roznoszeniem koronawirusa.”

Ozonowanie zabija z naszego otoczenia większość grzybów i wirusów. Naukowcy uważają, iż jest to ważne element, które może przysłużyć się walce z korona wirusem.

Nie zwlekaj więc, nie trać więcej czasu. Liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona. Chcąc jednak pomóc wszystkim pracujemy na pełnych obrotach. Tak, aby każdemu udzielić fachowej dezynfekcji.

Znamy już wyniki badań odnośnie żywotności koronawirusa poza żywicielem jakim jest człowiek?

Aż 4 tygodnie! – dokładnie tyle mogą żyć na powierzchniach i przedmiotach, które miały styczność z osoba zarażoną. Dodatkowo sprzyjającymi warunkami do bytowania koronawirusów jest klimat wilgotny.

Skąd mamy pewność iż ozon da sobie radę z korona wirusem?

Badania naukowe wykazały, że ozon zabija wirusy SARS! Natomiast budowa korowirusa 2019-nCoV  jest właściwie identyczna jak sam SARS! Czyli śmiało można powiedzieć, że należą do tej samej rodziny wirusów. Daje to więc ogromne szanse skuteczności ozonu w walce z korona wirusem.

Przekonaliśmy Cię? Fantastycznie! Zadzwoń czekamy na Twój telefon! Służymy pomocą każdemu rodakowi! Pamiętaj liczba miejsc znika z godziny na godzinę.

źródła:

https://finance.yahoo.com/news/ozones-effectiveness-killing-sars-coronavirus-000000776.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK92445/

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/01919510902747969

http://www.china.org.cn/opinion/2020-02/26/content_75747237.htm

http://www.triroc.com/sunnen/topics/sars.html

https://www.thailandmedical.news/news/ozone-can-be-used-to-destroy-the-new-coronavirus-and-disinfect-areas

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Racibórz

Świętochłowice

Zawiercie

Knurów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Myszków

Żywiec

Czerwionka-Leszczyny

Pszczyna

Lubliniec

Łaziska Górne

Rydułtowy

Kłobuck

Czeladź

Skoczów

Bieruń

Pyskowice

Radlin

Radzionków

Lędziny

Ustroń

Pszów

Wisła

Blachownia

Wojkowice

Poręba

Imielin

Kalety

Sławków

Łazy

Koniecpol

Siewierz

Szczekociny

Koziegłowy

Kęty

Myślenice

Libiąż

Brzesko

Limanowa

Rabka-Zdrój

Miechów

Brzeszcze

Wolbrom

Krzepice

Opole

Kędzierzyn-Koźle

Nysa

Brzeg

Kluczbork

Prudnik

Strzelce Opolskie

Krapkowice

Namysłów

Głuchołazy

Głubczyce

Zdzieszowice

Olesno

Ozimek

Grodków

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście – Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma – bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 14 =