Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zwalczanie kuny domowej Limanowa

Mieszkańcu Limanowej czy i Ty borykasz się z kuną domową w Twoim poddaszu? Przeszukujesz karty Internetu, w znalezieniu skutecznego rozwiązania? Dobrze się składa, bo właśnie je znalazłeś! Dezynfeusz oferuje dziś efektowne zwalczanie kun mieszkańcom Limanowej!

Kuna domowa małe zwierzątko, a może wyrządzić tak duże zniszczenia. Zwierzę to jest członkiem rodziny fretkowatych. Zwinność, spryt, nocny tryb życia to jedne z podstawowych cech tego zwierzęcia. Jako dobrzy łowcy polują głównie na gołębie i kury. Swoją zwinność i spryt wykorzystuja również do założenia swojej nory w naszym domu. Wspinając się po orynnowaniu oraz drążąc tunele w ociepleniu dachu, a to wszystko pod osłoną nocy. Wszystkie swoje nocne akcje niestety negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Przez zły sen, bądź jego brak spada nasza odporość, jak i odporność na stres. Jesteśmy nerwowi i drażliwi. Nawet nasze domowe pupile są nerwowe.

Firma Dezynfeusz specjalizuje się w zabiegach uwalniających od szkodników i intruzów domowych. Dzięki specjalistycznym środkom, przeprowadzamy analizę i skutecznie usuwamy kuny z domów i terenów waszych ogrodów. Zapytasz się po co analiza? Ponieważ musimy sprawdzić czy kuna ma zamiar dopiero się zadomowić, czy może już urządziła sobie lokum w poddaszu. Gdy to ustalimy, to za pomocą specjalistycznych środków usuwamy kunę. Nie musisz się martwić środki te nie są w żadnym stopniu szkodliwe dla zdrowia Twojego i Twoich domowych pupili! 

Klatki i łapki nie działają, kuny jako łowcy są sprytne i rzadko się łapią na takie pułapki. Jeżeli się uda to po długim czasie. Tutaj trzeba innego rodzaju środków. Szybkości działania. Tak właśnie pracujemy my. Z nami spokój ducha, spokojny sen oraz czysty dom zystkało już wiele klientów. Nie wierzysz ? Przeczytaj opinie naszych dotychczasowych klientów!

Nie czekaj, aż kuna założy rodzinę pod Twoim dachem, nie pozwól siać zniszczenia! Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś! Nasz numer znadziesz w zakładce „Kontakt”, dotrzemy do każdego miejsca w Limanowej! Wystarczy tylko, że zadzwonisz!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 10 =