Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zamglawianie – koronawirus Orzesze

Zamglawianie czyli nowa metoda do walki z koronawirusem (COVID-19) dostępna w Orzeszu!

Chcąc być na bieżąco firma Dezynfeusz poszerza stale swoją ofertę. Dlatego od dziś wprowadzamy dezynfekcje mgłą czyli zwyczajne zamglawianie.

Tak chcesz poznać skuteczną ochronę? Wystarczy, że zostaniesz i przeczytasz do końca, a wszystkiego się dowiesz.

Warto jednak zatrzymać się przy definicji dezynfekcji. Pojęcie to wszystkim powinno być dobrze znane. Dezynfekcja to odkażanie miejsc oraz pomieszczeń, w których przebywa większa ilość osób, biura, mieszkania, domy jednorodzinne, a nawet sale konferencyjne. Ma ona na celu zniszczenie wszystkich drobnoustrojów i ich wszelkich form przetrwalnikowych. Czyli wszystkiego co znajduje się w pomieszczeniu poddanym dezynfekcji. Do tych najpopularniejszych metod odkażania zalicza się:

  • zamgławiacze
  • środki dezynfekujące na bazie alkoholu
  • opryskiwacze przemysłowe
  • środki dezynfekujące oparte na chlorkach i aminach

Zamglawianie ULV inaczej nazywane generatorem zimnej mgły, bądź też dezynfekcja mgłą. Metoda polegająca na rozprowadzaniu cieczy roboczej za pomocą urzadzeń nazywanych generatorami zimnej mgły. Stosowana ciecz robocza to koncentrat biobójczy wraz z wodą. Tak przygotowany preparat w połączeniu z generatorem sprawia, że krople rozprowadzane przez niego są 10 razy mniejsze (ok.20 mikronów) niż podczas oprysku normalnym generatorem (ok 200 mikronów). Tak rozporowadzona ciecz robocza w postaci mgły trafia do mikroszczelin niewidocznych dla naszych oczu.

Gdzie tkwi skuteczność zamglawiania? 

Skutecznośc wiąże się równiez z dokładnością. A w tej metodzie polega ona na wytworzonej przez generatory mgle. Te maleńkie kropelki mogą wniknąć do każdej szczeliny. To oznacza, że nic nie umknie takiemy preparatowi. Każda powierzchnia zostaje dokładnie opryskana, a każda pluskwa, która znajduje się w takim pomieszczeniu ginie. To samo staje się z innymi robakami, które miały kontakt z ciecza roboczą.

Zamglawianie jest bezpieczne!

Metoda dezynfekcji mgłą to oczywiście bezpieczna metoda dezynfekcji. Tak wytworzonej mgle nic nie umknie, osiądzie ona wszędzie gdzie zostanie rozporowadzona. Środki sotosowane w tej metodzie są bezpieczne dla wszystkich członków Twojej rodziny, dla dzieci, pupili domowych, a co najwazniejsze jest bezpieczna dla osób mających alergię! Środki biobójcze wykorzystywane w metodzie zamglawiania zabijają drobnoustroje, wirusy, bakterie i owady!

W jaki sposób otrzymujemy skuteczność tej metody na koronawirusa (COVID-19) 

Mianowicie w zastosowaniu w tej metodzie zamgławiaczy i ozonatorów. Pozwala nam to na odkażenie pomieszczenia i zlikwidowanie znajdujących się w nich bakteri i wirusów! To dlatego skutecznie likwidujemy koronawirusa – niszczymy go z powierzchni, które mogły zostać skażone bądź zainfekowane. W zależności od rodzaju pomieszczeń dobieramy preparat o rekomendowanym stężeniu. Wszystkie środki, które wykorzystujemy w dezynfekcji zimną mgłą są rekomendowane przez SANEPID oraz European Center for Disease Prevention and Control.

W ten ciężki czas powinniśmy się wspierać i walczyć z koronawirusem. Dezynfeusz skutecznie przeprowadza dezynfekcje, a od dziś swoje usługi oferujemy także Tobie. Działamy na terenie Orzesza!

Usługi świadczymy również w innych miastach, a ich lista poniżej: woj. śląskie -Katowice, Częstochowa, Sosonowiec,Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik,Tychy, Dąbrowa Górcznicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz,Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów,Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydłutowy, Kłobuckc,Czeladź, Skoczów, Orzesze,Bieruń, Pyskowice, Radlin,Radzionków, Lędziny, Ustroń,Pszów, Wisła; woj. opolskie -Opole, Kędzierzyn Koźle, Nysa,Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów,Głuchołazy, Głubczyce,Zdzieszowice; woj. małopolskie – Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane,Skawina, Wieliczka, Andrychów,Trzebinia, Wadowice, Kęty,Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica Zdrój, Bukowo, Krzeszowice.

Postaw na swoją ochronę zdrowia! Z Dezynfeuszem dezynfekcja zimną mgłą na 100%

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

3 + 6 =