Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Żywiec

Mierzysz się z problemem zalanego lub zawilgoconego budynku? Długotrwałe i ulewne  deszcze sprawiły, że Twój nieukończony jeszcze budynek zamoknął, a niemożliwość osuszenia go uniemożliwia dalszy postęp prac, przez co jesteś narażony na zapłacenie kary, z powodu niedotrzymania terminu? Nie próbuj pozbyć się wilgoci na własną rękę. Dostępne do nabycia środki nie są wystarczająco silne, żeby poradzić sobie z wilgocią. Stosując takie metody stracisz jedynie czas i pieniądze. Nie warto denerwować się przegrywając nierówną walkę z wodą, lepiej zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy rozwiązali już tysiące takich spraw na terenie całej Polski. Dezynfeusz od lat osusza budynki i likwiduje nieprzyjemne skutki zalania. Pomogliśmy już tysiącom Klientów, pomożemy również Tobie, więc jeśli mieszkasz w Żywcu lub niedalekiej okolicy, nie czekaj, aż problem stanie się większy. Zadzwoń już dzisiaj i poznaj szczegóły oferty.

Czy wilgoć w budynku jest naprawdę niebezpieczna?

Niekontrolowanie poziomu wilgoci w budynku prowadzi do poważnych konsekwencji, jakimi jest powstanie grzyba, pleśni i namnażanie się drobnoustrojów. Zarazki stanowią duże zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi przebywających w budynku. W największym zagrożeniu są dzieci, osoby starsze, a także alergicy i ludzie z osłabionym systemem odpornościowym. U nich problemy takie jak choroby skóry, infekcje układu oddechowego, problemy z płucami i oczami, a także bóle głowy mogą mieć najcięższy przebieg. Należy dodać, że pogarsza się również Twój stan psychiczny, a Ty zaczynasz odczuwać coraz gorszy nastrój. Co więcej woda osłabia konstrukcję techniczną, a to z kolei może stać się przyczyną poważnych kłopotów i dużego nieszczęścia w przyszłości. Nie musi tak być! szybka interwencja i podjęte w porę działanie pozwoli zapobiec powyższym sytuacjom. Nie narażaj siebie i swoich bliskich na niebezpieczeństwo, zadzwoń do nas jak najszybciej i umów termin osuszania.

Skuteczne pozbywanie się wilgoci

Nasi wykwalifikowani specjaliści pozbędą się wilgoci trwale i szybko. Nowoczesne metody są w 100% bezpieczne dla Ciebie, zwierząt domowych i konstrukcji technicznej całego budynku. Rozwój i doskonalenie metod, pozwoliły opracować bezinwazyjne metody osuszania, dzięki którym wilgoć znika szybko i skutecznie. Nasze metody, nie tylko pochłaniają zdecydowanie mniej środków pieniężnych, ale również likwidują wilgoć nawet do 70% szybciej niż konkurencja. To tak wygodne rozwiązanie!

Pomoc w zdobyciu odszkodowania

W Dezynfeuszu działamy kompleksowo. Pozbędziemy się szkody i wypełnimy za Ciebie wszystkie formalności związane z uzyskaniem należnego odszkodowania. Dzięki współpracy z Towarzystwem Mykologów Budowlanych zdobędziemy profesjonalną opinię, do której dołączymy raporty sporządzone przez naszych specjalistów. Na koniec wynegocjujemy dla Ciebie najwyższą sumę do wypłaty. Nie musisz się o nic martwić, odciążymy Cię najbardziej jak to możliwe.

Nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi i wszystkimi instytucjami, chcącymi skutecznie pozbyć się wilgoci. Dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych. Osuszymy każde wnętrze szybko i skutecznie. W całej Polsce zaufało nam tysiące Klientów, Ty też możesz do nich dołączyć – zadzwoń jeszcze dzisiaj i umów się na osuszanie!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 10 =