Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Bytom

Jesteś mieszkańcem Bytomia lub okolicznych miasteczek i szukasz najlepszych specjalistów od osuszania pomieszczeń, którzy szybko i skutecznie pozbędą się nadmiaru wilgoci z Twojego mieszkania lub firmy? Wspaniale – właśnie nas znalazłeś! Dezynfeusz to firma specjalizująca się w świadczeniu usług z branży DDD, której doświadczenie i zaangażowanie w wykonywane zadania przyczynia się do zadowolenia Klientów, korzystających z oferty. Z nami nie musisz martwić się o nic! Gwarantujemy, że trwale pozbędziemy się problemu i zabezpieczymy Twoje wnętrze przed powtórzeniem się sytuacji w przyszłości.

Nowoczesne i bezpieczne techniki osuszania budynków

Osuszanie budynków kojarzy Ci się z kosztownymi naprawami i generalnym remontem? Z Dezynfeuszem możesz zapomnieć o tych nieprzyjemnościach. Nieustanny rozwój i dokształcanie się naszych ekspertów, pozwoliło nam opanować nowoczesne metody osuszania. Za pomocą specjalistycznego sprzętu i elektrycznych osuszaczy powietrza, wyciągamy wilgoć ze ścian i kierujemy ją do ziemi. Wszystko odbywa się szybko i w sposób nieingerujący w konstrukcję techniczną budynku. Jesteśmy w stanie osuszyć Twój budynek do 70% szybciej niż konkurencja, a do tego dajemy Ci gwarancję zadowolenia z wykonanej usługi.

Kompleksowe przeprowadzenie całego procesu

U nas nie musisz martwić się o to, że wilgoć w Twoim domu zostanie jedynie zamaskowana – Dezynfeusz nie posługuje się półśrodkami i każdy problem likwidujemy od początku do końca. Przeprowadzając wnikliwą analizę znajdujemy przyczynę, następnie posługując się profesjonalnymi miernikami określamy poziom wilgoci we wnętrzu i wybieramy najbardziej odpowiednią metodę osuszania. Cały proces kończymy usunięciem ewentualnego grzyba i likwidacją nieprzyjemnego zapachu. W ten sposób Ty możesz ponownie cieszyć się suchym i sterylnym wnętrzem, a my mamy pewność, że problem został w 100% zniszczony.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Obawiasz się, że możesz mieć problem z pozyskaniem należnych Ci środków z odszkodowania? Bez obaw – w tym również Ci pomożemy. Towarzystwo Mykologów Budowlanych, z którym współpracujemy sporządzi wszystkie niezbędne opinie, a nasi specjaliści dokonają potrzebnych pomiarów. Na sam koniec wynegocjujemy dla Ciebie najkorzystniejszą kwotę do wpłaty. Nic nie musisz robić – to bardzo wygodne rozwiązanie!

Dojazd do Klienta GRATIS

Zastanawiasz się ile może kosztować dojazd do Twojej posesji? Nie myśl o tym – w Dezynfeuszu dotrzemy pod wskazany przez Ciebie adres, bez naliczania dodatkowych kosztów z tego tytułu. To bardzo wygodne rozwiązanie i oszczędność środków.

Osuszymy każdy budynek

Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, spółdzielniami mieszkaniowymi i innymi organizacjami, które chcą skorzystać z naszych usług. Nie ma znaczenia również budynek, który chcesz osuszyć i skala zniszczeń. Osuszamy mieszkania, szkoły, szpitale, firmy, a nawet stare i zabytkowe kamienice, więc jeśli masz problem z nadmierną wilgocią – nie czekaj! Zadzwoń do nas już dziś i dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Zaufaj naszym specjalistom i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów Dezynfeusza!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

3 + 12 =