Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Będzin

Twoje mieszkanie stało się niedawno ofiarą ulewnych deszczy lub awarii instalacji hydraulicznej i jesteś w trakcje poszukiwań sprawdzonej firmy, zajmującej się usuwaniem wilgoci w wnętrza? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Dezynfeusz to firma działające na rynku od lat, a jakość świadczonych usług potwierdza tytuł lidera branży. Doświadczenie i umiejętności naszych fachowców sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Osuszyliśmy setki mieszkań, w których wilgoć spowodowała olbrzymie zniszczenia i jesteśmy gotowi stawić czoła nowym problemom. Jeśli jesteś mieszkańcem Będzina lub niedalekich miasteczek, to wiedz, że ofertę kierujemy właśnie do Ciebie. Nie masz na co czekać – zadzwoń i poznaj szczegóły oferty.

Nowoczesne sposoby osuszania budynków

Dawniej pozbywanie się wilgoci z pomieszczeń wiązało się z długotrwałymi remontami i kosztownymi zabiegami naprawczymi np. podcinaniem murów. Na szczęście to już przeszłość! W Dezynfeuszu możemy zaproponawoć Ci nowatorskie rozwiązania, których olbrzymią zaletą jest całkowita bezinwazyjność. Nie ingerujemy w konstrukcję techniczną budynków – to szczególnie ważne w przypadku zabytkowego budownictwa, gdzie takie metody są niebezpieczne lub zabronione. Alternatywą jest elektroosmoza, polecana w szczególności gdy wilgoć zlokalizowana jest wewnątrz ścian budynku. Bezprzewodowe urządzenie wyciąga nadmiar wody i odprowadza go bezpiecznie do ziemi. Technika jest niezwykle skuteczna i pozwala pozbyć się zawilgocenia nawet do 70% szybciej, niż zazwyczaj. To taka oszczędność czasu. Równie szybkie i skuteczne jest osuszanie kondensacyjne. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się, jeżeli wilgoć zawarta jest w powietrzu wypełniającym pomieszczenie. Cały proces polega na zastosowaniu elektronicznego osuszacza powietrza, którego działanie powoduje wykraplanie się wilgoci. Proces nie zakłóca obiegu powietrza w pomieszczeniu, przez co jest całkowicie bezpieczny.

Szeroka oferta osuszania

Z naszych usług może skorzystać każdy, kto szuka najlepszych specjalistów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, spółdzielniami mieszkaniowymi, a także innymi organizacjami, szukającymi pomocy w osuszaniu wnętrz. Dla nas nie liczy się również rozmiar szkody, ani powierzchnia budynku; osuszamy nawet place budowy, których zawilgocenie uniemożliwia dalszy postęp prac. Działania podejmujemy w budynkach mieszkalnych takich jak domy jednorodzinne, mieszkania w blokach i zabytkowych kamienicach, szkoły, szpitale, firmy, a nawet magazyny czy piwnice. Z każdym zawilgoceniem poradzimy sobie bez trudu.

Błyskawiczna realizacja usługi

Doskonale wiemy jak uciążliwe jest funkcjonowanie w zawilgoconym wnętrzu. Na szczęście korzystając z naszych usług szybko o tym zapomnisz. Po skontaktowaniu się z nami i przedstawieniu problemu wspólnie wybieramy jak najkrótszy termin realizacji zlecania. Dezynfeusz sprawia, że nie musisz czekać wieki na osuszanie i patrzeć jak wilgoć wyrządza większe szkody.

Zadzwoń już dziś i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów z całej Polski!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 8 =