Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Jaworzno

Wielu mieszkańców Jaworzna boryka się z problemem nadmiernej wilgoci w budynku. Problem ten, jest uciążliwy głównie w budynkach mieszkalnych. Prawidłowy poziom pary wodnej w powietrzu w pomieszczeniach mieszkalnych to od około 35% do 60%. Natomiast gdy poziom ten wzrasta do 70% i więcej, zaczynają w mieszkaniu rozwijać się grzyby i pleśń, które są niebezpieczne dla organizmu. W takiej sytuacji należy działać szybko.

ELEKTROOSMOZA ZLIKWIDUJE WILGOĆ NA ZAWSZE!

Jest to skuteczna metoda osuszania budynków oparta na nowoczesnej technologii. Odpowiednio ustawione urządzenia emitują pole elektromagnetyczne które powoduje ruch wilgoci w stronę podłoża, pozbywając się jej na zawsze. Dodatkowo wytwarza się swego rodzaju blokada przeciwwilgociowa.

Zabieg ten jest zupełnie bezpieczny dla mieszkańców i nie ingeruje w ściany ani żadne przedmioty, znajdujące się w pomieszczeniach.

Doświadczeni pracownicy, po przeprowadzeniu szczegółowych pomiarów wiedzą jakie kroki podjąć aby skutecznie pozbyć się wilgoci. Ponad to gdy okaże się iż w budynku już pojawił się szkodliwy grzyb i pleśń będą potrafili temu zaradzić. Firma Dezynfeusz prowadzi bowiem kompleksowe usługi i w swojej ofercie posiada również profesjonalne odgrzybianie.

Bez względu na to z czego wybudowano twoją posiadłość oraz jak grube ma ściany. Elektroosmoza radzi sobie z cegłą , betonem czy kamieniem naturalnym. Grubość ścian oraz poziom wilgoci, wpływa jedynie na czas w jakim budynek zostanie osuszony.

Nie pozwól aby wilgoć zapanowała nad twoim życiem… uporczywy kaszel, brzydkie pomieszczenia, stęchły zapach. Pozbądź się tego na zawsze, w krótkim czasie.

ELEKTROOSMOZA TO NOWOCZESNE I TRWAŁE OSUSZANIE BUDYNKÓW.

Bez względu na to czy jest to stara kamienica czy nowoczesny budynek. Wilgoć atakuje z różnych przyczyn, ale zawsze prowadzi do podobnych konsekwencji.

Zadzwoń do Nas, dowiedz się szczegółów. Już dzisiaj umówmy się na wizytę – kalendarz szybko nam się wypełnia.

Pamiętaj – dojedziemy do Ciebie, w każdy rejon Jaworzna.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 5 =