Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Skuteczne usuwanie pluskiew Gdynia

Podejrzewasz, że w Twoim domu lub mieszkaniu mogły pojawić się pluskwy? A może jesteś właścicielem pensjonatu i boisz się, że insekty skutecznie odstraszą gości oraz zniszczą twoją reputację i dobra opinię? Pozbądź się problemu z Dezynfeuszem! Jesteśmy firmą działającą w branży DDD od lat. Nasze doświadczenie, umiejętności oraz dążenie do podnoszenia kwalifikacji sprawiły, że dziś możemy przedstawić się jako liderzy rynku. Szybko i skutecznie odpluskwimy budynek, abyś ponownie mógł bez obaw zapraszać gości. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców Gdyni i okolic, którzy chcą skorzystać z kompleksowej usługi na najwyższym możliwym poziomie. Zaufaj nam jak zrobiły to tysiące Klientów z terenu całej Polski.

Fakty i mity na temat pluskiew

Najbardziej powszechnym stwierdzeniem na temat pluskiew jest opinia, że pojawiają się zawsze w miejscach obskurnych, zaniedbanych i brudnych. W rzeczywistości jest to mit, który może być bardzo krzywdzący dla miejsc, w których pluskwy pojawiły się z innego powodu. Zwykle insekty zostają zwyczajnie przeniesione do mieszkania, hotelu czy restauracji przez gości, w bagażach lub przechodzą z innego mieszkania. Turystyka i przemieszczanie się publicznymi środkami transportu sprzyjają migracji pluskiew, dlatego w ostatnich latach problem narasta i jest coraz częściej spotykany.

Jak rozpoznać obecność pluskwy domowej?

Wykrycie pluskiew wcale nie jest takie oczywiste jak mogłoby się wydawać. Insekty są aktywne przede wszystkim w nocy, natomiast dnie spędzają głęboko ukryte w swoich schronieniach. Dodatkowo pluskwa osiąga rozmiary do 6 mm, przez co często nie zwraca się na nią uwagi. Najbardziej charakterystycznym sygnałem świadczącym o ich obecności są zatem swędzące zaczerwienione plamy, świadczące o ich ugryzieniach. Ślady zwykle są ułożone w linii prostej lub trójkącie. Ukąszenia tych insektów, choć swędzące i uciążliwe nie przyczyniają się do powstania poważniejszych problemów.

Jak skutecznie pozbyć się pluskiew?

Domowe sposoby walki z pluskwą są nieskutecznie i nie przynoszą właściwych rezultatów. Konieczne jest skorzystanie z usług najlepszych specjalistów, którzy wiedzą gdzie tropić insekty. Do najczęstszych kryjówek należą ramy obrazów, miejsca pod materacem, dywanem, ramy łóżek oraz szuflady. Specjaliści Dezynfeusza szybko znajdą wszystkie miejsca, w których ukryły się szkodniki i trwale się ich pozbędą. Preparaty, które stosujemy są całkowicie bezpieczne nawet dla dzieci i zwierząt, natomiast mają maksymalnie skuteczne działanie w walce z pluskwami.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Korzystając z oferty Dezynfeusza mozesz liczyć na niezwykłe dodatki i liczne promocje. Jedną z nich jest specjalna, 90 dniowa polisa. To gwarancja, która zapewnia Ci darmową likwidację pluskiew w terminie do 90 dni od naszej wizyty. Niestety pluskwy pojawiają się w budynkach z powodów niezależnych od nas ani od gospodarza, więc nie możemy zagwarantować, że nie powrócą do budynku, jednak przez 90 dni wykonamy odpluskwianie zupełnie GRATIS!

W całej Polsce z usług Dezynfeusza skorzystało już tysiące Klientów. Skontaktuj się z nami jak najszybciej i dołącz do nich!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

2 + 14 =