Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Jak pozbyć się korników?

Widzisz niewielkie otwory w drewnianych elementach i już wiesz – to sprawka korników! Potrafią spowodować ogromne straty materialne. Choć nie są one łatwe to wytępienia, my znamy skuteczny sposób!

Jeśli drewniane elementy w Twoim domu nie są odpowiednio zakonserwowane, możliwe, że zaatakują je szkodniki drewna. W takiej sytuacji koniecznie musisz szybko zareagować! Tylko w ten sposób nie pozwolisz na zniszczenie mebli, podłóg czy schodów. Absolutnie nie próbuj samodzielnie pozbyć się korników! To pewne, że zniszczysz drewniane rzeczy w swoim domu. Jest to nieodwracalne! Dlatego koniecznie działaj według naszego schematu.

To wszystko zaczyna się zazwyczaj bardzo niewinnie. Pojawiają się małe, ledwo widoczne otwory w drewnie. Na początku nie wygląda to wcale groźnie. Pamiętaj, że bez żadnego działania korniki same się nie wyniosą! Będą żerować i niszczyć wszystko, co drewniane bez końca! To naprawdę przerażający scenariusz!

Wiemy jak pozbyć się korników. Stosujemy jedyna skuteczną metodę w walce z tymi szkodnikami. Walka z kornikami musi zacząć się od Twojej reakcji! Jeśli szybko powiadomisz nas o swoim problemie, szybko zaczniemy działać! Pamiętaj, że szybsza reakcja to szansa na ocalanie drewnianych elementów wyposażenia!

Wystarczy jeden telefon i zjawimy się na miejscu. Szybko rozpoznamy całą sytuację i zaczniemy zwalczać szkodniki! Z kornikami radzi sobie tylko fumigacja. Jest to rozprowadzanie odpowiednich środków w formie gazu. Dociera on w najmniejsze zakamarki i niszczy każdego szkodnika! Jest o prostsze, niż Ci się wydaje!

Wybierz właściwie. Fumigacja sprawnie rozwiąże Twój problem. Nie czekaj, aż korniki zniszczą całe Twoje umeblowanie! Wystarczy tylko jedna właściwa decyzja i problem znika!

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

6 + 1 =