Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Cieszyn

Jesteś w posiadaniu budynku który przez wiele lat  był zaniedbywany, nieogrzewany i nie suszony?

A może pękła Ci rura i zalała mieszkanie?

Przyczyn zbyt wysokiej wilgotności w pomieszczeniach jest naprawdę wiele.  Zazwyczaj problem ten, nie wystąpił z naszej winy ale to my musimy się z nim zmierzyć.

Wilgoć w budynku powoduje niszczenie ścian  a nawet przedmiotów, zagraża również zdrowiu osób w nich przebywającym. Szacuje się iż bezpieczny poziom pary wodnej w domu, przy temperaturze około 20 stopni Celsjusza powinien wynosić 35-60%. Gdy poziom ten zaczyna przekraczać 70% powinniśmy zacząć działać. Wysoki poziom wilgoci w domu sprzyja rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzyba.

Za pomocą elektroosmozy, nasi pracownicy osuszą budynek oraz zlikwidują pleśń. Z twojego domu zniknie problem wilgoci oraz nieprzyjemny, stęchły zapach.

Zapewne zastanawiasz się jak działa elektroosmoza – specjalistyczne urządzenia rozłożone w budynku emitują pole elektromagnetyczne które spycha wilgoć w dół aż do gleby. Tworzą one poziomą blokadę przeciwwilgociową.  Elektroosmoza w żaden sposób nie ingeruje w konstrukcje pomieszczeń a nawet w przedmioty które się w nich znajdują. Jest zupełnie bezpieczna dla mieszkańców i osób przebywających w budynku.

Ponad to dzięki elektroosmozie pozbędziesz się nie tylko wilgoci ale również zabije ona pleśń niszcząc środowisko jej występowania.  

Firma Dezynfeusz posiada certyfikaty które upoważniają ją do wykonywania kompleksowych prac w zakresie osuszania , czyszczenia i odgrzybiania pomieszczeń i budynków.

Zanim zaczniesz  jakiekolwiek gruntowne remonty, sprawdź poziom wilgoci w ścianach. Nasza firma wykona odpowiednie pomiary i doradzi jakie kroki trzeba podjąć. Osuszy Twój dom a w razie konieczności skutecznie go odgrzybi.

Zadzwoń jeszcze dzisiaj, terminy szybko się zapełniają.

Dojedziemy do Ciebie bez względu na tp  w jakim rejonie Cieszyna mieszkasz.

Zaufaj nam podobnie jak setki naszych  zadowolonych klientów indywidualnych oraz dziesiątki firm.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

1 + 12 =