Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Ogrodzieniec

Wilgoć w budynku często bywa lekceważona i bagatelizowana, co niestety prowadzi do poważnych konsekwencji i problemów. Woda rozprzestrzenia się wewnątrz zabudowań bardzo szybko, powodując ogromne straty i stwarzając poważne zagrożenie. W wyniku zawilgocenia powstają bowiem grzyby, pleśń i inne mikroorganizmy mające negatywny wpływ na zdrowie i życie osób użytkujących budynek. Dodatkowo wilgoć wpływa negatywnie na konstrukcję techniczną budynku, powodując jej osłabienie. W tym wypadku liczy się czas, działania podjęte w odpowiednim momencie minimalizują ryzyko wystąpienie przykrych konsekwencji i dają ogromne szanse na szybką i nieskomplikowaną naprawę szkody. Jesteś mieszkańcem Ogrodzieńca lub miejscowości położonych w bezpośrednim sąsiedztwie? Wiedz, że ofertę kierujemy właśnie do Ciebie! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać?

Dezynfeusz to firma działająca na rynku od lat. Nieustannie dążymy do rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań, mających poprawić jakość naszych usług. Dokładność i skrupulatność w wykonywanych przez nas działaniach sprawiała, że zostaliśmy liderami branży, a jakość naszych usług potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów z całego kraju. Najważniejszą z naszych zasad jest całkowita likwidacja problemu. U nas nie ma stosowania półśrodków, każde zlecenia realizujemy od początku do końca z uwzględnieniem każdego etapu. Rozpoczynamy od trwałej likwidacji przyczyny podnoszenia się poziomu wilgoci w pomieszczeniu, dzięki czemu problem znika na stałe i nie powraca po kilku miesiącach.

Bezpieczeństwo i skuteczność w jednym

Dysponujemy bardzo silnymi środkami, dostępnymi wyłącznie dla specjalistycznych firm; mamy wszystkie niezbędne pozwolenia i licencje na wykorzystanie zalecanych technik. Ich działanie jest niezwykle skuteczne, ale jednocześnie całkowicie bezpiecznie dla otoczenia. Nie szkodzi Twojemu zdrowiu i zdrowiu innych osób przebywających w budynku, w tym dzieci, jest również bezpiecznie dla zwierząt. To właśnie odróżnia sprawdzone profesjonalne preparaty od środków dostępnych w sklepach, które są słabsze,a jednocześnie mogą zawierać szkodliwe substancje.

Pomoc w wypełnieniu formalności związanych z wypłatą odszkodowania

Po czym poznać najlepszych profesjonalistów? To proste – kompleksowe usługi i pomoc w pełnym zakresie! To właśnie otrzymasz w Dezynfeuszu! Nie tylko zlikwidujemy fizyczne szkody, ale również pomożemy prawidłowo załatwić formalne sprawy związane z pozyskaniem należnych środków z odszkodowania. Nasi eksperci sporządzą potrzebne raporty i oświadczenia, a Stowarzyszenie Mykologów Budowlanych, z którym współpracujemy wyda opinię. Wynegocjujemy również najwyższą sumę, które jest Ci należna. Nie zostaniesz sam z formalnościami! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty.

Jakie budynki osuszamy?

Doświadczenie i umiejętności nabyte przez lata sprawiają, że bez trudu poradzimy sobie z osuszeniem każdego budynku. Nie ważne czy jest to dom jednorodzinny, apartament, blok z lat 80-tych, szpital, szkoła, czy magazyn. Powierzchnia ani styl budownictwa nie są dla nas przeszkodą.

Nie czekaj dłużej – zadzwoń i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów Dezynfeusza!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

1 + 5 =