Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Gdynia

Zlikwiduj grzyba ze ścian raz na zawsze! To nieprzyjemny problem, który pozostawiony sam sobie nie znika, a tylko się rozrasta, powodując wiele poważnych konsekwencji dla Twojego zdrowia. Nie lekceważ tego! Samodzielne pozbycie się grzyba ze ściany jest niemal niemożliwe, dlatego nie wahaj się i jak najszybciej skorzystaj z pomocy sprawdzonych specjalistów. W Dezynfeuszu błyskawicznie przejdziemy do realizacji Twojego zlecenia. Mamy najlepszych specjalistów, którzy przez lata działalności zdobyli niezbędne doświadczenie i dziś bez trudu radzą sobie z każdym kłopotem wywołanym pojawieniem się grzyba i pleśni. Ofertę kierujemy do mieszkańców Gdyni i okolic, którzy chcą skutecznie pozbyć się grzyba ze swojego mieszkania, firmy czy innego budynku.

Nowoczesny sprzęt i profesjonalizm fachowców

W Dezynfeuszu stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie naszych umiejętności. Podjęte w tym celu działania pozwalają nam posługiwać się nowoczesnymi sprzętami i silnymi środkami, dostępnymi wyłącznie dla profesjonalistów. Eksperci dokładnie zbadają Twój problem, w celu wyboru najbardziej skutecznych w tym przypadku preparatów. Warto zaznaczyć, że mimo bardzo silnego działania, dostępne sposoby są całkowicie bezpieczne i nie wpływają negatywnie na zdrowie dzieci i zwierząt. Gwarancją powodzenia całego procesu jest skuteczna likwidacja przyczyny powstawania grzyba na ścianach. My nie maskujemy problemu, ale rozwiązujemy go w 100%. Po zniszczeniu źródła Twoich kłopotów przechodzimy do dalszych działań, na podstawie otrzymanych w pomiarach wyników,  wiemy dokładnie jaki rodzaj grzyba zaatakował pomieszczenie i bez trudu możemy wybrać sposób likwidacji problemu oraz środek, który okaże się najbardziej skuteczny. Na koniec wykonamy ozonowanie, które pozwoli skutecznie pozbyć się zarazków i nieprzyjemnych zapachów spowodowanych obecnością grzyba.

Raport z przeprowadzenia usługi

Po likwidacji problemu otrzymasz od nas szczegółowy raport, zawierający wszystkie informacje związane z wykonaną usługą. Będziesz wiedział jakie środki zostały zastosowane oraz jaką metodą się posłużyliśmy. W raporcie specjaliści wskażą ewentualne prace remontowe, które warto przeprowadzić w mieszkaniu, aby zapobiec powtórzeniu się sytuacji w przyszłości. Szczegółowe badanie kamerą termowizyjną wykaże wszystkie mostki termiczne w budynku. Nie tylko kompleksowo pozbędziemy się grzyba, ale wyniki analizy pozwolą wykryć również inne nieprawidłowości, których naprawa podniesie jakość przebywania w budynku.

Gwarancja całkowitej dyskrecji

Chociaż problem z grzybem na ścianach może się pojawić w każdym budynku, wciąż jest uznawany za wstydliwy i wymagający ukrycia. Zamawiając usługę odgrzybiania w Dezynfeuszu nie musisz się przejmować, że ktoś z osób postronnych dowie się o tym. Eksperci dotrą pod wskazany adres nieoznakowanym i zadbanym samochodem, który nie wzbudza najmniejszych skojarzeń z branżą, w jakiej działamy. Ochronne uniformy zakładamy dopiero po wejściu do pomieszczenia i zdejmujemy jeszcze przed jego opuszczeniem. Nawet najbardziej ciekawscy sąsiedzi nie domyślą się jaki był powód naszej wizyty.

Nie pozwól, aby grzyb zajął większą powierzchnię niż dotychczas. Zamów usługę już dziś i dołącz do grona zadowolonych Klientów Dezynfeusza!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 2 =