Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Dezynsekcja

Problem niechcianych owadów w domu może pojawić się u każdego z nas. Do tematu należy podejść poważnie przede wszystkim dlatego, aby uniknąć zagrożeń, które za sobą niosą. Owady należy wyeliminować ze względu na to, że są nosicielami wielu groźnych dla człowieka chorób. Mogą one także zrujnować nasz dobytek, wyrządzając wiele szkód materialnych.

W przypadku problemów z owadami w domach niezbędna jest dezynsekcja. Wielu naszych Klientów, zanim zdecydowało się skorzystać z naszych usług, próbowało różnych domowych sposobów na walkę z owadami, które niespodziewanie zawitały w ich domach. Działania na własną rękę zazwyczaj okazują się tylko półśrodkiem, który chwilowo załagodzi sytuację.

Wykonywana przez nas usługa dezynsekcji gwarantuje pełną skuteczność oraz zapewnia bezpieczeństwo. Działamy kompleksowo, stosując wiele sposobów walki z nieproszonymi gośćmi. Posiadamy szereg preparatów chemicznych (o różnych stopniach toksyczności), które doskonale zwalczają owady nawet w początkowej fazie ich życia. Metodę działania oraz środki zawsze wybieramy indywidualnie, zgodnie z potrzebami Klienta. Dezynsekcja to nie tylko zabiegi chemiczne, ale również, gdy sytuacja na to pozwala, stosowanie metod mechanicznych (np. specjalistyczne pułapki).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasi fachowcy zadbają o to, aby dezynsekcja była przeprowadzona w sposób komfortowy dla domowników – zapewniamy pełną dyskrecję. Przekonaj się już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

13 + 12 =