Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Skoczów

Jako mieszkaniec Skoczowa możesz wiedzieć że wielu mieszkańców tero miasta boryka się z problemem rosnących plam grzyba na ścianach i suficie. Polski zmienny klimat oraz różne nieszczęścia doprowadzają do sytuacji gdy w naszym domu rozwija się niebezpieczny dla zdrowa grzyb.

Jesteśmy liderem na rynku polskim w dziedzinie odgrzybiania, nasi klienci są zadowoleni z naszych usług. Gorąco zachęcamy Cię abyś do nich dołączył i cieszył się znów świeżym i bezpiecznym domem.

Odgrzybianie przez naszą firmę Dezynfeusz jest skuteczne ponieważ przykładamy do każdego zlecenia naszą uwagę i starania w 110%!

Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę – nasi pracownicy doskonale widzą co robią!

POMIARY – Aby nasza usługa wykonana była profesjonalnie od A do Z, rozpoczynamy ją od sprawdzenia pomieszczeń. Musimy zobaczyć jak bardzo wilgoć i grzyb rozprzestrzeniły się, jaki jest stan powietrza, czy występują w nim szkodliwe gazy i pyły oraz czy wentylacja działa poprawnie.

ODGRZYBIANIE – odbywa się przy użyciu specjalistycznych, wysokiej jakości środków które za pomocą specjalnych mierników dobierane są indywidualnie do potrzeb. Odmierzamy specjalne, skuteczne dawki do każdego pomieszczenia.

MONITOROWNIE – aby odgrzybianie poszło sprawnie i było naprawdę skuteczne, na bieżąco monitorujemy ostępy i ewentualnie wprowadzamy potrzebne zmiany w trakcie pracy.

OZONOWANIE – kolejnym etapem odgrzybiania jest ozonowanie. Zadaniem ozonowania jest wybicie wszystkich szkodliwych zarodników grzyba które są w szczególności niebezpieczne. \to one zatruwają ludzi organizm oraz rozprzestrzeniają grzyba i pleśń.

ZNAJDZIEMY PRZYCZYNĘ- Aby pleśń i grzyb nie powróciły należy odnaleźć przyczynę pojawienia się ich. Wtedy możemy maksymalnie wyeliminować ryzyko nawrotu pleśni.

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA I DORADZTWO – Dojedziemy do Ciebie zupełnie za darmo. W trakcie prac i pomiarów odpowiemy na wszystkie nurtujące Cie pytania. Sporządzimy również dla Ciebie liste prac remontowych, zalecanych po odgrzybianiu.

ZADZWOŃ DO NAS – wspólnie ustalimy dogodny termin i szczegóły usługi.

Dojedziemy do ciebie nie tylko w Skoczowie ale również w jego okolicach.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

8 + 15 =