Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Radlin

Wielu mieszkańców Radlina boryka się z wilgocią, grzybem oraz pleśnią w swoich domach. Problem ten nie tylko niszczy ściany, sufity, farby czy tapety ale również zagraża zdrowiu.

Ważne jest zatem jak najszybsze działanie, Abu pozbyć się grzyba w jego początkowym stadium. Wczesne pozbycie się pleśni i grzyba z domu pozwala nam zaoszczędzić pieniądze, które z pewnością musieli byśmy wydać na remonty, lekarzy, lekarstwa..

Firma Dezynfeusz pomaga mieszkańcom Radlina w walce z tym silnym przeciwnikiem. Odgrzybia wszelkiego rodzaju pomieszczenia, zarówno mieszkalne, gospodarcze czy firmowe. A co istotne, jest niezwykle dyskretna. Posiada nieoznakowane auta, a pracownicy ubierają odzież ochronną dopiero wewnątrz odgrzybianych pomieszczeń.

Zadzwoń do nas aby na zawsze usunąć grzyb i pleśń ze swojego życia.

Odpoczynek w świeżym, pachnącym i przede wszystkim bezpiecznym domu, należy się każdemu.

ODGRZYBIAMY PROFESJONALNYMI ŚRODKAMI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. Nasi wykwalifikowani pracownicy dobierają odpowiednie dawki, działają niezwykle sprawnie i szybko. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale wiedzą co robią!

ZABIJAMY ZARODNIKI GRZYBA PRZY UŻYCIU OZONU. Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda, która eliminuje niewidzialne gołym okiem zarodniki grzyba i pleśni. Przy użyciu specjalistycznych tabel, pracownicy doskonale wiedzą jakiej dawki ozonu należy użyć .

OKREŚLAMY PRZYCZYNĘ POJAWIENIA SIĘ GRZYBA. Wykonujemy bowiem szereg pomiarów które mogą wskazać nam jak Pleśń i grzyb znalazły się w domu. Dodatkowo odpowiednie informacje pomagają dobrać skuteczne metody odgrzybiania.

Mierzymy:

  • poziom wilgoci w ścianach,
  • stan powietrza (ilość szkodliwych pyłów i gazów),
  • wydajność oraz stan wentylacji,
  • miejsca ucieczki ciepła (przy użyciu termowizji)

Pamiętaj! Grzyb  i pleśń nie tylko są odpowiedzialne za niszczenie pomieszczeń i konieczność wykonywania remontów. Niszczą również zdrowie oraz zagraża życiu, głównie dzieci, seniorów i osób chorych. Nie ma na co czekać – przywróć bezpieczeństwo w swoim mieszkaniu.

Zadzwoń już dzisiaj i umów termin. Do mieszkańców Radlina dojedziemy gratis.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 14 =