Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Pszczyna

Mieszkasz w Pszczynie i szukasz pomocy w walce z grzybem i pleśnią w mieszkaniu?

Bardzo chętnie Ci pomożemy. Jesteśmy firmą Dezynfeusz która zajmuje się likwidacją pleśni i grzyba. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

UWUWAMY PLEŚŃ I GRZYBY BEZPOWROTNIENasi pracownicy działają na najlepszych środkach odgrzybiających. Ich doświadczenie oraz wiedza pozwalają dobrać odpowiednie dawki i metody. Wszystko w trosce o Twoje mieszkanie oraz zdrowie.

POZBYWAMY SIĘ NIEBEZPIECZNYCH ZARODNIKÓW GRZYBA – Możesz nie wiedzieć że samo odgrzybianie ścian nie wystarczy. Aby  problem nie powracał, a nasze zdrowie nie było narażone – należy oczyścić również powietrze z niebezpiecznych zarodników grzyba. Pozbywamy się zarodników z powietrza metodą ozonowania. Jest to skuteczna metoda która uwolni Cię na zawsze od grzyba i pleśni.

JESTEŚMY DYSKRETNI –   Jeżeli nie chcesz aby ktokolwiek dowiedział się o Twoim problemie możesz być spokojny. Nasi pracownicy są bardzo dyskretni, poruszają się nieoznakowanym samochodem.

NASZA USŁUGA JEST KOMPLEKSOWA – Prace rozpoczynamy od szczegółowych pomiarów i oględzin pomieszczenia. Dobieramy odpowiednie dawki środków odgrzybiających oraz ozonu. W trakcie wykonywania pracy, monitorujemy postępy w celu ewentualnych drobnych zmian podwyższających efektywność odgrzybiania. W trakcie usuwania grzybów i pleśni chętnie podzielimy się swoją wiedzą i wyjaśnimy na czym polegają poszczególne etapy. Po zakończeniu odgrzybiania sporządzimy raport oraz listę remontów które naszym zdaniem będą wskazane.

WYKONUJEMY WNIKLIWE POMIARY:

  • wentylacji,
  • zawilgocenia ścian,
  • gazów toksycznych,
  • pyłów,
  • jakości powietrza
  • za pomocą kamery termowizyjnej znajdziemy mostki cieplne.

KORZYSTAJĄC Z POMOCY PROFESJONALISTÓW OSZCZĘDZASZ – Już nigdy nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na kolejne odgrzybianie i usuwanie skutków pleśni i grzyba w mieszkaniu. Ponad to zachowasz dobre zdrowie, którego nie da się wycenić.

Mieszkasz w Pszczynie lub okolicach? Zadzwoń a my przyjedziemy na miejsce za darmo i usuniemy bezpowrotnie grzyby i pleśń.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

2 + 7 =