Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Myszków

Mieszkasz w Myszkowie i borykasz się z problemem pleśni grzyba w mieszkaniu?

Dezynfeusz to firma zajmująca się odgrzybianiem oraz osuszaniem pomieszczeń.

Doświadczeni pracownicy bardzo chętnie pomogą pozbyć się grzyba i pleśni z każdego zakątka mieszkania.

Nieproszony gość w formie grzyba lub pleśni jest niezwykle uciążliwy. Niszczy ściany, zatruwa powietrze, a tym samym wszystkich domowników oraz wydziela nieprzyjemny zapach. Domowe sposoby na pozbycie się pleśni i grzyba dają krótkotrwały efekt. Ponad to często są

niebezpieczne dla zdrowia.

Nasza firma pozbędzie się grzyba z Twojego domu, nie narażając Cie na działanie szkodliwych chemikaliów. Działaby powiem tylko na sprawdzonych środkach wysokiej jakości. Już po dwóch godzinach po odgrzybianiu można z powrotem korzystać z pomieszczeń.

Powszechnie wiadomo że grzyb jest niebezpieczny dla zdrowia. Jego zarodniki znajdujące się w powietrzu, atakują drogi oddechowe osób przebywających w ich otoczeniu.

Nasza firma Dezynfeusz pozbywa się a zawsze szkodliwych zarodników z powietrza metodą ozonowania. Aby ozonowanie było skuteczne w 100% dobieramy odpowiednią dawkę do każdego lokalu.

Jako lider na rynku, możemy pochwalić się relacjami wielu zadowolonych klientów!

W skład naszej kompleksowej usługi wchodzą:

  • pomiary wilgoci oraz stanu powietrza w pomieszczeniach,
  • odgrzybianie ścian i sufitów za pomocą profesjonalnych środków,
  • ozonowanie powietrza w celu wybicia zarodników grzyba,
  • doradztwo w dziedzinie odgrzybiania, osuszania, pozbywania się wilgoci z pomieszczeń,
  • dyskrecja, pracownicy przemieszczają się nieoznakowanym pojazdem,
  • raport z wykonanych prac,
  • pomiary kamerą termowizyjną pokazującą mostki termiczne które są odpowiedzialne za utratę ciepła z budynku.

Jeżeli Twój dom, mieszkanie, biuro lub inny lokal został zaatakowany przez grzyba skontaktuj się z nami. Grzyb nie tylko niszczy ściany ale również zagraża życiu!

Ponad to nowoczesne trendy w budownictwie sprzyjają zatrzymywaniu się wilgoci w pomieszczeniach. Całkowicie szczelne budynki blokują naturalny przepływ powietrza oraz uchodzenie pary i wilgoci z wewnątrz. Nasi fachowcy ocenią stan przepływu powietrza, wentylacje itp. A następnie doradzą, co należy robić by grzyb ponownie się nie pojawił.

Zadzwoń do nas a by przyjedziemy do Ciebie !

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

3 + 2 =