Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Lubliniec

Jeżeli tak jak wielu mieszkańców Lublińca męczysz się z problematycznym grzybem w mieszkaniu to dobrze trafiłeś. Nasza firma od lat usuwa pleśń i grzyby ze ścian mieszkańców niemal całej Polski. Przez te lata zapracowaliśmy sobie na miano lidera w odgrzybianiu oraz zdobyliśmy rzeszę zadowolonych klientów.

Grzyba i pleśń usuwamy bezpowrotnie dzięki zastosowaniu nowoczesnych i niezwykle skutecznych środków. Pracownicy o dużej wiedzy i doświadczeniu doskonale radzą sobie z zagrzybieniem o różnym stadium.

Doskonale wiemy jak bardzo pleśń i grzyb w mieszkaniu utrudniają codzienne życie. Plamy pleśni potrafią uporczywie przebijać się przez świeżą farbę na ścianach, zapach pleśni wchodzi w ubrania a my zaczynamy czuć się coraz gorzej.

Grzyb jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia, atakuje szczególnie dzieci oraz osoby starsze. Na zdrowiu nie należy oszczędzać – nie zwlekaj, pozbądź się grzyba jak najszybciej.

Aby odgrzybianie wykonać profesjonalnie i skutecznie nasi fachowcy dokonują szczegółowych pomiarów które pomagają ocenić sytuację i znaleźć przyczynę pojawienia się pleśni.  Sprawdzona zostanie między innymi wentylacja, poziom wilgoci w ścianach, stan powietrza oraz występowanie trujących gazów i pyłów.

Kolejnym kluczowym aspektem jest pozbycie się szkodliwych zarodników z powietrza za pomocą ozonowania. Dobierając odpowiednią dawkę ozonu nasi pracownicy zabijają zarodniki grzyba które go rozprzestrzeniają. Jest to  bardzo ważny etap odgrzybiania który zapobiega nawrotom grzyba.

Nasza firma Pozbędzie się zatem grzyba skutecznie i bezpowrotnie!

Dodatkowym atutem naszej firmy jest fakt, iż jesteśmy niezwykle dyskretni. Jeżeli z jakichś względów nie chcesz aby ktoś dowiedział się o Twoich kłopotach z pleśnią i grzybem – zadzwoń do nas. Przemieszczamy się autem bez naszego logo ani reklamy, a pracownicy dopiero wewnątrz pomieszczenia zakładają odzież ochronną.

Odzyskaj świeżość w sowim domu i zaufaj firmie Dezynfeusz.

Dojedziemy w każdy zakątek Lublińca całkowicie gratis.

Czekamy na Twój telefon aby ustalić najbliższy możliwy termin.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

7 + 12 =