Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Łaziska Górne

Posiadasz nieruchomość w Łaziskach Górnych którą zaatakował grzyb lub pleśń?  Nasza firma Dezynfeusz ją odgrzybi skutecznie i szybko.

Nieestetyczne ciemne plamy na ścianach i suficie, nieprzyjemny zapach i często powtarzający się kaszel to skutki pojawienia się pleśni i grzyba w pomieszczeniu. W takiej sytuacji należy działać jak najszybciej. Pleść za pomocą zarodników rozprzestrzenia się bardzo szybko niszcząc zarówno nasze zdrowie jak i mieszkanie. Na infekcje w szczególności narażone są dzieci, osoby chore oraz starsze. Zadbaj o zdrowie swoje i rodziny i pozbądź się pleści.

Zaufaj nam a my zlikwidujemy grzyba i pleśń bezpowrotnie.

SKUTECZNE ODGRZYBIANIE – nasze działania są niezwykle skuteczne z kilku powodów:

 • szukamy przyczyny pojawienia się grzyba i pleśni,
 • sprawdzamy stan ścian, wentylacji, powietrza oraz poziom wilgoci przed rozpoczęciem prac,
 • używamy środków najwyższej jakości,
 • niszczymy zarówno grzyba w ścianach jak i zarodniki znajdujące się w powietrzu,
 • monitorujemy na bieżąco rezultaty i wprowadzamy ewentualne zmiany podczas odgrzybiania,
 • likwidujemy możliwość nawrotu grzyba i pleśni.

OZONOWANIE – ta metoda pozwala nam usunąć z powietrza szkodliwe zarodniki które często pomijane są przez innych podczas odgrzybiania. To one powodują nawroty pleśni i grzyba w domu. Dla tego warto zaufać nam – likwidujemy zarówno grzyb jak i jego zarodniki które nie widoczne są gołym okiem.

Jesteśmy niezwykle dyskretną firmą. Doskonale wiemy że wiele osób, z różnych powodów nie chce aby ktokolwiek dowiedział się o jego kłopotach z pleśnią oraz grzybem. Zapewniamy Cię – nikt nie dowie się, w jakim celu nasi pracownicy przyjechali do Ciebie.

WNIKLIWE POMIARY – W trosce o Twoje zdrowie, nasi pracownicy dokonają szeregu pomiarów w Twoim mieszkaniu.  Sprawdzą między innymi:

 • Jakość powietrza,
 • Stan wentylacji,
 • Poziom zawilgocenia ścian,
 • Występowanie toksycznych gazów oraz pyłów,
 • Mostki termiczne (za pomocą termowizji)

Znamy się na pleśni i wiemy że odwlekanie decyzji to nic dobrego. Grzyb i pleśń rozprzestrzeniają się niezwykle szybko atakując kolejne pomieszczenia. Likwidując problem bezpowrotnie zaoszczędzisz na kolejnych remontach!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

1 + 9 =