Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Krzepice

Jesteś mieszkańce Krzepic? Mieszkasz w domu lub kamienicy, a Twoje mieszkanie dopadł grzyb i pleśń? Szukasz sensownego rozwiązania? Dobrze trafiłeś! Skutecznie usuniemy „intruza” z Twojego mieszkania! Nie zwlekaj! Zacznij działać już DZIŚ!

Grzyb i pleśń to Twój wróg nr 1! Niszczą Twoje mieszkanie, bezlitośnie rozprzestrzeniając się po jego ścianach i suficie, roznosząc przy tym brzydki zapach stęchlizny w pomieszczeniu. Ponad to grzyb i pleśń rozpowrzechniają choroby związane z górnymi drogami oddechowymi. Im dłużej przebywasz w zainfekowanych pomieszczeniach tym bardziej szkodzisz swojemu zdrowiu, i zdrowiu swoim bliskim. Nie wspominając, że wstyd Ci jest zaprosić bliskich i znajomych do takiego mieszkania. 

Wszystkie dotychczasowe środki tylko maskowały problem, ale go nie zwalczały!

Dezynfeusz oferuje usługi dezynfekcji mieszkań i lokali użytkowych. Działamy na terenie całej Polski, teraz także na terenie Krzepic. Skuteczne usunięcie grzyba i pleśni to podstawa dezynfekcji, a co za tym idzie trzeba użyć specjalnych sprzętów. Nasza firma działa tylko na takich certyfikowanym oraz sprawdzonych urządzeniach! To dzieki specjalistycznym urządzeniom problem grzyba i pleśni zwalczamy od podszewki. W naszych szeregach pracuje tylko wyszkolona i wyspecjalizowana kadrę, która zawsze się angażuje w każde swoje zlecenie. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z zasadami BHP, a środki używane do dezynfekji nie posiadają szkodliwych chemikaliów. Czy wiedziałeś, że w szpitalach czy żłobkach stosują identyczne specyfiki! Twoje bezpieczeństwo przede wszystkim! 

Dlatego nie zwlekaj dłużej! Działaj! Skontaktuj się z Nami już dziś!

Nasi specjaliści przyjadą i dokonają oględzin, dobiorą odpowiednią metodę i nabardziej skuteczny specyfik, który usunie grzyb i pleśń ze ścian Twojego mieszkania. Pamietaj my nie maskujemy grzyba tak jak tanie specyfiki, usuwamy go raz na zawsze! Dodatkowo dzięki kamerom termowizyjnym pomożemy ustalić mostki termiczne Twojego domu! Czyli skąd jest źródło problemu. Podczas analizy labolatoryjnej zbadamy jaki grzyb dopadł Twoje mieszkanie! Same plusy, a to nie koniec!

Zależy Ci na czasie? Czas kwarantanny to TYLKO 2 GODZINY! 

W tej dziedzinie jesteśmy bezkonkurencyjni! Dezynfeusz nr 1, nie ma drugiej takiej firmy!

Dezynfeusz dezynfekcja z dyskrecją na 100% ! Dotrzemy do każdego miejsca w obrębie Krzepic! Dojazd do klienta całkiem GRATIS! ! Wolne terminy czekają!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

3 + 3 =