Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Czeladź

Dezynfeusz to firma zajmująca się odgrzybianiem pomieszczeń i całych budynków na terenie Czeladzi i nie tylko. Jeżeli mieszkasz w pobliżu i borykasz się z problemem pleśni w domu – skorzystaj z naszych fachowych usług.

Przyjmujemy ogromną uwagę do jakości naszych usług, dlatego każdą naszą wizytę można rozbić na kilka poszczególnych etapów. Ale bez obaw! Mamy ogromną wprawę w odgrzybianiu – robimy to profesjonalnie i możliwe szybko.

WYKONUJEMY SZCZEGÓŁOWE POMIARY

Aby dobrze rozpocząć pracę i odpowiednio dobrać środki i ich dawki wykonujemy szereg pomiarów. Sprawdzamy przede wszystkim jak bardzo zawilgocone są ściany, jakie jest stadium rozwoju grzyba, jak rozległe są zniszczenia oraz czy w powietrzu nie znajdują się szkodliwe gazy i pyły.

ODGRZYBIANY SPECJALISTYCZNYMI ŚRODKAMI

Jako profesjonalna firma mamy dostęp do specjalistycznych specyfików które są niezwykle skuteczne! Dostępne w Internecie środki do odgrzybiania ścian zazwyczaj usuwają problem doraźnie – nasze usługi prowadzą do bezpowrotnego pozbycia się grzyba i pleśni ze ścian i sufitów. Środki te są na tyle bezpieczne dla człowieka że kwarantanna po odgrzybianiu trwa zaledwie dwie godziny.

OZONUJEMY POWIETRZE W POMIESZCZENIACH

Ozonowanie ma na celu wybicie wszystkich zarodników grzyba które roznoszą problem na pozostałe pomieszczenia. Dodatkowo obecność zarodników w powietrzu doprowadza do chorób układu oddechowego. Jest to niezwykle niebezpieczne, gdy w pomieszczeniach zainfekowanych przybywają osoby starsze, chorobliwe lub dzieci.

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA DYSKRETNYM AUTEM

Nie dość że nie policzymy zupełnie nic za nasz dojazd na miejsce pracy, to dodatkowo zachowamy dyskrecję. Mamy świadomość iż z różnych względów nasi klienci nie chcą, aby ktokolwiek dowiedział się o ich problemie z grzybem na ścianach. Pracownicy firmy Dezynfeusz dojadą na miejsce nieoznakowanym autem, a ubrania robocze ubiorą dopiero wewnątrz budynku.

Co jeszcze dla Ciebie możemy zrobić?

  • Wykonamy wizję kamerą termowizyjną w celu odnalezienia mostków termicznych, odpowiedzialnych za uciekanie ciepła z pomieszczeń.
  • Zbadamy laboratoryjnie grzyb aby ustalić jego rodzaj i wpływ na zdrowie.
  • Sporządzimy listę rekomendowanych remontów oraz raport z usługi.
  • Odnajdziemy przyczynę pojawienia się grzyba i pleśni w mieszkaniu.

Zadzwoń do nas w celu ustalenia terminu odgrzybiania który będzie dla Ciebie najlepszy!

Dojedziemy  Naterek całej Czeladzi oraz okolicznych miejscowości.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

9 + 2 =