Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Cieszyn

Wielu mieszkańców Cieszyna boryka się z problemem grzyba i pleśni na ścianach i sufitach.

Grzyb atakuje mieszkania, całe domy, pomieszczenia gospodarcze, piwnice, strychy…

Nasza firma Dezynfeusz pragnie pomóc każdemu z mieszkańców Cieszyna odzyskać świeżość i bezpieczeństwo.

Posiadamy ogromne doświadczenie w walce z pleśnią i grzybem. Jeżeli szukasz firmy która rozwiąże problem NA ZAWSZE – szukasz właśnie Nas.

Pracujemy na skutecznych, wysokiej jakości środkach które są bezpieczne dla mieszkańców i osób przebywających w odgrzybionych pomieszczeniach.

Już po dwóch godzinach po odgrzybianiu można powrócić do pomieszczeń.

Ponad to, aby nasze działania były skuteczna i długotrwałe usuwamy zarodniki grzyba z powietrza za pomocą ozonowania. Jest to niezwykle istotny element odgrzybiania który zaoferować może Ci tylko profesjonalna firma! Zarodniki grzyba pozostają w powietrzu i są zupełnie niewidzialne dla ludzkiego oka. Samo oczyszczenie ścian nie wystarcza. Za pomocą specjalistycznych wytycznych dobieramy odpowiednią dawkę ozonu do pomieszczeń by mieć pewność że usuniemy wszystkie zarodniki grzyba.

Sporządzamy szczegółowe wytyczne prac remontowych (gdy jest to konieczne) oraz raporty z prac. Zawsze służymy radą, jeżeli masz jakieś pytania –zadzwoń!

Nasze wnikliwe pomiary odpowiedzą na Twoje nurtujące pytania:

  • Czy powietrze w moim domu jest bezpieczne?
  • Czy wentylacja działa poprawnie i wystarczająco?
  • W jakim stopniu ściany w moim domu są wilgotne, i co mogę z tym zrobić?
  • Czy w moim mieszkaniu pojawiły się jakieś niebezpieczne gazy?
  • Czy w moim domu znajdują się mostki termiczne, powodujące utratę ciepła?

Nawet jeżeli posiadasz nowy dom lub mieszkanie, jesteś nadal narażony na pleśń i grzyba. Nowoczesne budownictwo stawia na jak największą szczelność pomieszczeń. Doprowadza to niejednokrotnie do  zatrzymywania się wilgoci wewnątrz a w następnym kroku di rozwoju grzybów i pleśni.

Jeżeli niepokoją Cie małe ciemne plamki na ścianach oraz nieprzyjemny zapach – zadzwoń do nas. Jest to najprawdopodobniej niebezpieczny dla zdrowia grzyb. Sprawdzimy to za pomocą pomiarów, a próbkę grzyba sprawdzimy laboratoryjnie by zidentyfikować jego odmianę.

Skontaktuj się z nami w celu umówienia terminu wizyty. Na terenie Cieszyna dojeżdżamy gratis!

 

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 15 =