Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Bochnia

Kiedy deszcz i plucha to na ścianch grzyb i pleśń wybucha! Tak jest zawsze i tak będzie jeśli nie postawisz na Dezynfeusza!

Grzyb i pleśń to koszmar, który spowija sen z powiek wielu z Nas. Niszczy świeżo wyremontowane mieszkanie tworząc brzydki wzór na ścianach. Ty i Twoja rodzina znowu zaczynacie mieć problem ze zdrowiem. Żona narzeka na ból głowy, dzieciaki mają problemy z górnymi drogami oddechowymi, a Ciebie dopada astma. To wszystko to wina grzyba i pleśni. Nie pozwól by ta sytuacja znowu się powtórzyła! Jest na to sposób. Nie wierzysz – przeczytaj!

Firma Dezynfeusz to firma zajmująca się skuteczną dezynfekcją mieszkań i lokali użytkowych. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi usuwa raz na zawsze grzyba i pleśń. Środków, których używamy stosuje się także przy dezynfekcjach w szpitalach czy żłobkach. Pracownicy firmy Dezynfeusz wiedzą jak ważne jest zdrowie i mienie ludzkie, dlatego do swojej pracy podchodza z pełnym profesjonalizmem i pasją. Czyste mieszkanie, wolne od grzyba i pleśni to wizytówka Naszej firmy. Dzięki naszym sukcesom, mogliśmy poszerzyć swoją działalność o kolejne miasto jakim jest Bochnia, i także tutaj szerzyć swoją praktykę niosąc ludziom pomoc. Nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo, działamy zgodnie z BHP, a do swojej pracy wystawiamy gwarancję potwierdzoną specjalistycznym protokołem wystawionym przez fachowca. Żadna inna firma Ci tego nie da, pod względem dezynfekcji jesteśmy bezkonkurencyjni.

Działamy na terenie całego miasta jak i miast ościennych, dlatego nie musisz sie martwić, że Cię nie znajdziemy. Z topografią Bochni jesteśmy za pan brat, a do Twojego domu dojedziemy bezpłatnie. Dzięki nieoznakowanym samochodom nikt nie musi wiedzieć co u Ciebie robimy. 100% dyskrecja!

Jeżeli jeszcze Nam nie ufasz, przeczytaj opinię Naszych klientów lub skonsultuj się Naszymi fachowcami. Nasze dane znajdziesz na zielonym pasku u góry strony.

Nie zwlekaj Twój czas jest na wagę złota, a bezpieczny dom to gwarancja zdrowia Twojej rodziny!

Pamiętaj Dezynfeusz nie maskuje, a eliminuje grzyba i pleśń oraz jego przyczynę! 

 

 

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

7 + 7 =