Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Bieruń

Wielu z nas spotkało się z problemem grzybna i pleśni w mieszkaniu. Nie każdy jednak przejmuje się problemem i działa wystarczająco skutecznie.

Grzyb w pomieszczeniu w którym często przebywamy, mieszkamy, śpimy, jest bardzo niebezpieczny. I choć zniszczenia na  ścianach i przykry zapach każdy z nas zauważa, to wpływ pleśni na zdrowie jest często pomijany. To ogromny błąd! Pleśń i grzyb w mieszkaniu  naraża zdrowie a nawet życie osób w nim przebywających! W szczególności problem ten dotyka dzieci i seniorów.

Ciężko jest usunąć bezpowrotnie pleśń oraz niebezpieczne zarodniki grzyba, znajdujące się w powietrzu.  Bardzo dobrym pomysłem jest wynajęcie profesjonalnej firmy odgrzybiającej, która za Nas usunie grzyba i pleśń z naszego życia.

Zalet płynących z wynajęcia firmy odgrzybiającej jest wiele. Są to między innymi:

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY. Firma odgrzybi sama, bez naszego udziału. Ponad to dzięki niezawodności, zaoszczędzisz pieniądze, które pewnie wydał byś na kolejne, nieskuteczne  środki chemiczne kupione w Internecie.

SKUTECZNE ODGRZYBIANIE. Korzystając z usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem wiesz, że odgrzybianie będzie skuteczne. Odzyskasz  świeżość w swoim otoczeniu na zawsze. Własnoręczne usuwanie grzyba nieprofesjonalnymi środkami, zazwyczaj jest nietrwałe. Po pewnym czasie grzyb powraca, a my znów musimy odgrzybiać i odświeżać ściany.

ZWALCZANIE ZARODNIKÓW GRZYBA Z POWIETRZA – Profesjonalna firma, oprócz oczyszczania ścian, zajmuje się oczyszczaniem powietrza. Firma Dezynfeusz usuwa niebezpieczne zarodniki grzyba za pomocą metody ozonowania. Dzięki temu odzyskasz bezpieczeństwo niwelując ryzyko zachorowań.

WNIKLIWE POMIARY – Doświadczona firma oprócz zwykłych prac, wykonuje specjalistyczne pomiary odgrzybianych pomieszczeń. Sprawdza się między innymi stan wentylacji, ilość szkodliwych gazów i pyłów w powietrzu, stopień zawilgocenia ścian, etap rozwoju grzyba.. Ponad to firma Dezynfeusz, za pomocą kamery termowizyjnej wskaże, gdzie znajdują się mostki termiczne.

Z pomocą firmy Dezynfeusz  znajdziesz przyczynę pojawienia się pleśni oraz grzyba i pozbędziesz się go bezpowrotnie!

Dezynfeusz jest dyskretną i profesjonalną firmą. Dojedzie w każdy zakątek Bierunia za darmo, nieoznakowanym samochodem.  Pracownicy firmy zakładają odzież roboczą dopiero w pomieszczeniu, gdzie odbywać będzie się ich praca. Nikt nie dowie się o Twoim problemie z grzybem i pleśnią.

Zadzwoń do Firmy Dezynfeusz i umów dogodny dla Ciebie termin odgrzybiania.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

1 + 1 =