Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Na terenie całego Śląska bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi gryzoniami? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gniazdo os? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza

Elektroosmoza jest profesjonalnym zbiegiem osuszania budynków oraz zabezpieczania przed zawilgoceniem. Osuszanie jest zalecane nie tylko po powodziach i zalaniach, ale także przy pracach budowlanych (np. nakładanie tynków, posadzek) oraz odwadnianiu warstw izolacji (np. osuszanie stropodachów).

Cały system elektroosmozy polega na zastosowaniu fachowych urządzeń, które bezinwazyjnie osuszają pomieszczenia i budynki. Wszystkie używane przez nas maszyny, posiadają certyfikaty, które gwarantują skuteczność wykonanej usługi. Elektroosmoza jest całkowicie bezpieczną usługą. Nie są używane żadne środki chemiczne bądź szkodliwe detergenty.

Poprzez stosowanie tej nowoczesnej technologii wilgoć przestaje być przeciwnikiem nie do zwalczenia. Należy pamiętać, że zawilgocone powierzchnie sprzyjają powstawaniu grzybów i pleśni, co jest niebezpieczne dla człowieka. Suche i czyste mieszkanie to nie tylko komfort dla zamieszkujących osób, ale także cenne zdrowie i oszczędności (niższe rachunki za ogrzewanie). Ogromnym plusem jest bezinwazyjność tej metody. Zastosowanie elektroosmozy nie wymaga ingerencji w ściany, posadzki czy przedmioty.

Nasi fachowcy swoje działania rozpoczynają od sprawdzenia poziomu zawilgocenia. Tylko w ten sposób można dobrać odpowiednie środki tak, aby zapewniały stuprocentową skuteczność. Na każdym etapie usługi informujemy o wszystkich działaniach, rozwiewamy wątpliwości, wspólnie wybieramy najlepsze metody.

Postaw na sprawdzoną markę! Posiadamy wielu zadowolonych Klientów w całej Polsce, dołącz do nich!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Na terenie całego Śląska bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

8 + 11 =