Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Elektroosmoza Zabrze

Elektroosmoza – pod tą tajemniczą nazwą kryje się nic innego jak osuszanie i zabezpieczanie budynków przed wilgocią!

Nasza firma działa na terenie Zabrza i posiada rzeszę zadowolonych klientów. Dojedziemy pod wskazany adres, bez względu czy mieszkasz w centrum czy w okolicach Zabrza.

Bez względu na to, co Ci się przytrafiło, czy Twoje mieszkanie zalała powódź lub roztargniony sąsiad, czy jesteś świeżo po remoncie lub przebudowie. Jeżeli Twoje mieszkanie wymaga osuszania elektroosmoza jest właśnie dla Ciebie!

Za pomocą specjalistycznego sprzętu, nasi pracownicy osuszają pomieszczenie i zabezpieczają je przed wilgocią. Zabieg ten jest zupełnie inwazyjny i bezpieczny. Podczas prac nie zostaną użyte żadne szkodliwe chemiczne substancje. Nie ingerujemy w zarówno ściany pomieszczenia jak i przedmioty które się w nim znajdują.

Elektroosmoza daje niezwykłe rezultaty! Szybko i skutecznie usuwa wilgoć która może prowadzić do wielu nieprzyjemnych sytuacji, takich jak –  powstawanie niebezpiecznego dla zdrowia grzyba i pleśni, niszczenie ścian, odpadanie tynków i wiele, wiele innych..

Nasza firma działa profesjonalnie od początku do końca. Przed rozpoczęciem osuszania –sprawdza poziom zawilgocenia w poszczególnych pomieszczeniach w celu dobrania odpowiedniej metody. Następnie monitoruje przebieg elektroosmozy i na bieżąco informuje o postępach. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi pracownicy wyczerpująco odpowiedzą i doradzą.

Elektroosmoza wpływa korzystnie również na Twój budżet – zabezpieczając mieszkanie przed wilgocią unikasz niespodziewanych remontów, wynikających z pojawienia się pleśni i grzyba, zmniejszasz koszty ogrzewania, unikasz chorób związanych z wilgocią w mieszkaniu. Zatem zainwestuj raz a skutecznie – w elektroosmozę i nie wydawaj już niepotrzebnie pieniędzy na remonty i lekarzy.

Jeżeli posiadasz nieruchomość do osuszenia na terenie Zabrza – idealnie trafiłeś. Zadzwoń i umów się z nami. Pozbędziemy się wilgoci na długie lata.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 2 =