Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Elektroosmoza Wolbrom

Za oknem pochmurno i nic nie zapowiada poprawy pogody? Ciągle pada, a Ty nie masz pomysłu jak walczyć z wilgocią w domu? Kolejny raz siedzisz przy komputerze i szukasz w Internecie skutecznego rozwiązania? 

Właśnie JE znałazłeś!

Elektroosmoza !

⇓ Co to takiego, jak działa, gdzie można zamówić zabieg elektroosmozy? Wszystkiego dowiesz się tutaj! ⇓ 

Elektroosmoza to sposób na osuszenie pomieszczeń z wilgoci za pomocą nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń wraz z specjalnymi specyfikami. Wszystko odbywa sie w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Bezinwazyjny czyli nie wymaga ona ingerencji w ściany czy też posadzki i nie pozostawia po sobie żadnego śladu. Bardzo ważną informacją jest fakt, że specyfiki, których używamy podczas elektroosmozy nie są środkami chemicznymi! Czyli jest 100% bezpieczna dla Twojego zdrowia!

Pewnie zastanawiasz się czy Twój przypadek się nadaje? Oczywiście! Elektroosmozę stosuje się, w różnych etapach prac  budowlanych, w  budynkach, które już stoją, niestety zostały zalane przez ulewne deszcze czy też powódź. Dlatego jeżeli budujesz dom, a został on zalany. Pomożemy! Może masz już dom/mieszkanie, ale wydarzył się wypadek i zostały one zalane przez ulewny deszcz czy sąsiada. Pomożemy! 

Jak wiesz wilgoć sprawia, że w domu zaczyna się rozwijać grzyb i pleśń, a to znów negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie i zdrowie. Wystarczy już że sama wilgoć sprawia, że czujemy się nieprzyjemnie i nieswojo. Zabiegiem elektroosmozy możemy zwalczyć problem już w pierwszym etapie, zanim wilgoć rozprzestrzeni sie bardziej i przekształci w jeszcze większe zło.

Zapytasz jak działamy?

Nasi pracownicy to tylko wyspecjalizowana i wyszkolona kadra! Do swoich zadań podchodzi profesjonalnie, pracujemy na urządzeniach, które posiadają certyfikat. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, każdy problem jest inny i wymaga zastosowania innych specyfików, by skutecznie usunąć wilgoć, a zabieg elektroosmozy przebiegł w stuprocentowej pewności. Twoje zdrowie i satysfakcja jest dla Nas najważniejsze! Ponad to wiemy z własnego doświadczenia, że jak ktoś obcy robi coś z moim mieniem chcemy wiedzieć wszystko od początku do końca. Dlatego informujemy Cię na każdym etapie prac o wynikach badań, byś czuł się doinformowany; ale także byś wiedział co będziemy robić. 

A teraz najważniejsze! Zadzwoń!

Umów się na pierwszą wizytę, na której dokonamy pomiaru i oszacujemy rozmiar problemu. Zapamiętaj działamy w wielu miastach Polski oraz na terenie całego Wolbromia! W granicach miasta dojeżdżamy i przeprowadzamy pomiary GRATIS!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 5 =