Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Elektroosmoza Racibórz

Twoje mieszkanie wymaga szybkiego i sprawnego osuszenia? Jesteś świeżo po gruntownym remoncie, a może nierozważna sąsiadka zalała Ci mieszkanie? Przyczyna wilgoci w Twoim domu jest nieistotna. Nasza firma za pomocą nowoczesnych metod nie tylko osuszy Twój dom lub mieszkanie ale również zabezpieczy je przed wilgocią.

Za pomocą specjalistycznego sprzętu oraz doświadczonej kadry – usuwamy wilgoć z pomieszczeń w zupełnie nieinwazyjny sposób.

  • Bez konieczności ingerowania w ściany i podłogi, sufity.
  • Bez substancji chemicznych.

Elektroosmoza to proces osuszania ścian, podłóg i sufitów z wykorzystaniem najnowszej technologii. Ponad to zabezpiecza je przed ponownym pojawianiem się wilgoci. Nasi przeszkoleni i doświadczeni pracownicy w fazie wstępnej sprawdzają poziom wilgoci w pomieszczeniach. Następnie przystępują do osuszania, nieustannie monitorując postępy swoich działań. Informują na bieżąco o etapach osuszania i zabezpieczania pomieszczeń przed wilgocią.

Dlaczego pozbycie się wilgoci z pomieszczeń jest tak ważne? Przede wszystkim wysoki poziom wilgoci w mieszkaniu niekorzystnie wpływa na zdrowie osób w nim przebywających. Rezultatem długotrwałej wilgoci w ścianach czy podłogach jest rozwijanie się niebezpiecznej pleśni i grzybów. Dodatkowo wilgoć przyspiesza niszczenie ścian, tynków, farb. Powoduje pękanie powłoki ścian czy pojawianie się nieestetycznych plam.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

3 + 7 =