Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Elektroosmoza Rabka Zdrój

W Rabce Zdrój deszcz i plucha, a za oknem zawierucha? Wilgoć się panoszy wszędzie? Zgłoś się do Dezynfeusza, a z Elektroosmozą przybędzie!

Czym jest elektroosmoza?

Elektroosmoza to nowy sposób osuszenia pomieszczeń z wilgoci przy użyciu specjalistycznych urządzeń i specyfików. Przebiega ona w sposób całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga ingerencji w ściany czy też posadzki. Dlatego nie pozostaje po niej żaden ślad. 

W elektroosmozie nie ma środków chemicznych! Wszystkie stosowane specyfiki są 100% bezpieczne dla Twojego zdrowia!

A jak powszechnie wiadomo wilgoć sprzyja rozwijaniu się grzyba i pleśni, a tym samym zatruwją one nasze otoczenie i zdrowie. Dlatego pozbądź się jej tym prędzej! Dzięki zabiegom elektroosmozy możemy zwalczyć problem już na samym początku.

Kiedy możemy zastosować proces elektroosmozy? Stosujemy ją zawsze w przypadkach zalania, w budynkach dotkniętych powodzią, w okresach jesienno zimowych kiedy to odczuwalna jest największa wilgoć. W jakich budynkach można ją zastosować?  Otóż we wszystkich budynkach już istniejących kilka bądź kilkanaście lat, a także podczas prac budowlanych domów jednorodzinnych czy bloków. Kiedy potrzebujemy możemy osuszyć stropy lub przyśpieszyć osuszenie tynków. 

Powiedz TAK elektroosmozie i odzyskaj suche ciepłe mieszkanie!

Dezynfeusz podchodzi do sprawy profesjonalnie. Nasi pracownicy to specjaliści jedyni w swoim rodzaju, a swoje wykonujemy tylko na certyfikowanym sprzęcie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając tym samym odpowiedni sposób pracy, tak by elektroosmoza przebiegła w 100% skutecznie. Wasze dobro i zdrowie jest Naszym priorytetem! W swoich działaniach jesteśmy bezkonkurencyjni!

Nie zwlekaj!

Umów się na pierwszą wizytę, na której dokonamy pomiaru i oszacujemy rozmiar problemu. A my podczas prac będziemy Cię informować o postępach i wynikach badań. Działamy na terenie całej Rabki Zdrój! Dojeżdżamy do swoich klientów i przeprowadzamy pomiary GRATIS! Ostatnie wolne terminy czekają właśnie na Ciebie!

Jeszcze nie jesteś zdecydowany? Przeczytaj opinie Naszych klientów!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 4 =