Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Elektroosmoza Oświęcim

Czy jesteś mieszkańcem Oświęcimia? I Ty masz problem z wszechobecną wilgocią? Nie chcesz aby zadomowiła się ona na dłużej i wyrządziła szkody nie tylko materialne, ale również zdrowotne? Elekroosmoza! To właśnie wyjście dla Ciebie! Ratuj swoje zdrowie, oszczędzając pieniądze! 

Czym jest elektroosmoza?

Elektroosmoza to:

  • osuszanie powierzchni domów, mieszkań, lokali użytkowych, które już stoją kilka/kilkanaście lat;
  • osuszanie na każdym etapie prac budowlanych, jak np. suszenie stropów, tynków;
  • bezinwazyjny sposób działania, tzn. nie pozostawia śladów, nie wnika w ściany czy podłogę;
  • naturalne specyfiki, a nie żadne szkodliwe środki CHEMICZNE; 
  • bezpieczna metoda dla Twojego ZDROWIA!;
  • wykorzystanie specjalistycznych urządzeń, które posiadają certyfikat;
  • dajemy GWARANCJĘ na swoją pracę!

 Przekonany/na nie zwlekaj, działamy na terenie całego Oświęcimia !

Zapytasz kim jesteśmy? Odpowiedź jest prosta – Dezynfeusz! 

Dezynfeusz firma świadcząca szeroki zakres usług dla Twojego domu/mieszkania/lokalu użytkowego. Przeprowadzamy skuteczne zabiegi zaczynając od Elektroosmozy po przez dezynfekcje, kończąc na deratyzacji. Działamy juz w kilkudziesięciu miastach Polski, a teraz także w Oświęcimiu! W swojej pracy jesteśmy bezkonkurencyjni! Póki co nie ma od Nas lepszych. To dzięki naszej firmie wiele osób odzyskało czyste i suche mieszkania. W firmie Dezynfeusz pracują specjaliści, którzy profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy. O naszej skuteczności możesz przeczytać w komentarzach od Naszych klientów. 

Postaw na elektroosmozę odzyskaj swoje suche mieszkanie/dom/lokal użytkowy! 

Zadzwoń i umów sie na pierwsza wizytę! Na terenie Oświęcimia dojeżdżamy do klienta zupełnie ZA DARMO! A na pierwszej wizycie dokonamy pomiarów, oszacujemy wielkość wilgoci w pomieszczeniu i dobierzemy odpowiedni specyfik, tak by elektroosmoza przebiegłą w sposób stuprocentowo skuteczny.

Nie martw się będziemy Cię informować na każdym etapie prac! Wiemy, że to dla Ciebie ważne!

 Namiary na Nas na górnym pasku strony.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

5 + 7 =